Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Valentín je tu už o pár dní !

Už o pár dní oslavujeme krásny a populárny sviatok - Valentín. 

Ak chcete svoju lásku - priateľa/priateľku, manžela či manželku dokonale prekvapiť a zároveň jej/mu dopriať i potešenie z úžasnej chuti a lákavej vône čerstvého ovocia a belgickej čokolády, prinášame vám i tento rok TOP nádielku našich najobľúbenejších Valentínskych darčekov.

JAHODY A VALENTÍN .... jednoducho patria k sebe

Či už sú to ovocné kytice, bonboniéry s čerstvým ovocím v čokoláde alebo jahodové boxy, jednu vec majú spoločnú :).

Akú ? Naj ovocím na Valentína sú jahody, a to hneď na niekoľko spôsobov. Vaša láska si ich môže vychutnať buď krásne naaranžované do ovocnej kytičky, alebo v kombinácii s ďalším ovocím a čokoládou.

Sladučké jahody v belgickej čokoláde s posýpkami ponúkajú naše Jahodové bonboniéry, ktoré sú exkluzívne zabalené do krabičiek zlatej a striebornej farby previazané červenou mašľou, ale i Jahodové boxy, ktoré nielenže krásne vyzerajú ale sú skutočným trendy darčekom ako pre dámy tak i pre pánov.

Vychutnať si v nich môžete aj ruby čokoládu, ktorej ružová farba sa úžasne hodí práve na Valentína - ideálne pre dámy. Priateľa alebo manžela zase isto poteší Pánsky box s jahodami v čokoláde a fľaškou 0,2 l šampanského Hubert. 

 

TOP 10 Valentínskych ovocných kytíc

VALENTINE     lovekytica   afrodita    NIKALILIANA     ANGELIKA        sisi  KATHERINE  CHARLOTTE         JOHANA

ČÍM VAŠU KYTIČKU EŠTE VYŠPERKUJETE A DOLADÍTE ?

PREDSA PRIDANÍM DOPLNKOV A KRÁSNYM VENOVANÍM 

Do ovocnej kytičky si môžete pridať ovocné srdce z ananásu obalené v čokoláde, alebo bez nej. Krásne však kyticu doplní aj balónik v tvare srdca, alebo motýliky. No a samozrejme, nezabudnite na krásny odkaz, v podobe venovania, text ktorého vytlačíme na špeciálnu kartičku a doručíme spolu s ovocnou kyticou presne tam kam potrebujete.

       Balonik                    Srdce                srdceananás

JAHODOVÉ BOXY

Jedinečnú rubínovú farbu a chuť intenzívnej ovocnosti zažijete i v našom exkluzívnom a romanticky ladenom Ružovom boxe a Ružovom Raffaello boxe.

Kombináciu troch čokolád si zas vychutnáte v Special boxe a Special Raffaello boxe alebo Detskom boxe. Pre pánov sme pripravili jedinečný Pánsky box, s jahodami v mliečnej a bielej čokoláde s mini fľaškou šampanského Hubert. 

jahodovyboxruzovy       specialbox    panskybox     jahodovyboxruzovyraffaello

 

NOVINKA tejto sezóny - Jahôdky s aj bez čokolády v 1 boxe

Keďže práve Valentín nás inšpiroval tentokrát, vsadili sme na vášnivú červenú farbu a spojili sme do jedného boxu jahody bez čokolády spolu s jahodami obalenými v belgickej čokoláde. Výsledný efekt naozaj stojí za to ! :) Ohnivá červená je jednoducho neprehliadnuteľná, a je ako stvorená pre sviatok všetkých zaľúbených.

Tie najkrajšie sladučké jahody sme poobaľovali do mliečnej, bielej, horkej alebo ruby čokolády Callebaut a ozdobili chutnými posýpkami. Tak vznikli 3 úplne nové variácie - Jahodovo čokoládový box, Jahodový Duo box a Jahodový box. 

Je na vás, či si zvolíte box s väčším množstvom jahôd v čokoláde alebo naopak "light" box, v ktorom prevažujú jahody bez čokolády. 

jahodovocokoladovybox             duobox               jahodovybox

 VALENTÍNSKE DOPLNKY pre jahodové boxy

Na spestrenie nielen Jahodových boxov ale i ovocných kytíc, keď chcete zvýrazniť a personalizovať odkaz obdarovanej osobe, stačí pridať ako doplnok nápis Happy birthday alebo srdiečko - zlatej alebo červenej farby. Viditeľnosť doplnku je z každej strany, a zaiste znásobí i radosť z vášho ovocného darčeka.

napichovadla       love    srdce    valentin

JAHODOVÉ BONBONIÉRY

Valentínske srdce  patrí na Valentína medzi naše najobľúbenejšie bonboniéry. Obsahuje jahody obalené v 3 druhoch belgickej čokolády a je dostupné vo viacerých veľkostiach, podľa počtu jahôd v čokoláde /8, 15, 30 ks/. Taktiež  bonboniéry v klasickej krabičke môžu byť veľkosti MINI s 9 jahodami v čokoláde alebo NORMAL s 15 jahodami v čokoláde. Výber máme opäť pestrý, závisí už len od vás, akú čokoládu preferujete a obľubujete :).

jahodovaladyexclusive    jahodsrdce    jahodovaladyspecial

 

OBJEDNÁVANIE A DORUČOVANIE NAŠICH OVOCNÝCH DARČEKOV

Objednávky prijímame min.24 hod.vopred cez náš eshop : www.ovocnekyticky.sk alebo na t.č.0911 945 778.

Donáška je k dispozícii 7 dní v týždni, možný je aj osobný odber cez výdajné okienko u nás na predajni - Farská 46, Nitra.

Donáška je vzhľadom na aktuálnu situáciu možná pre všetky mestá a obce v rámci celého Nitrianskeho kraja, ďalej pre mestá a obce v okresoch HC, GA, PN, TT, TN, NM, SC a PE.

Objednávky na Valentína stále prijímame, nezabudnite pridať krásne venovanie - doručenie bude v nedeľu 14.2. na Valentína. Samozrejme možná bude objednávka a donáška aj na sobotu 13.2. prípadne na pondelok 15.2. ak chcete Valentína doručiť svojej láske do práce. 

K dispozícii vám bude počas celého Valentínskeho víkendu aj osobný odber cez výdajné okienko u nás na predajni - Farská 46, Nitra.