Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Pošlite chutný Vianočný pozdrav

 Vianočný pozdrav plný chuti a vitamínov  

Vianočnú atmosféru cítiť už všade, prvý sneh máme za sebou a verím, že sa tešíte na chvíle voľna a pohody, ktoré strávite so svojou rodinou. 

Svojim blízkym počas sviatkov všetci radi posielame priania - k Vianociam, novému roku .... Čo by ste ale povedali na také, na ktorom by si mohli aj pochutiť a zamaškrtiť ? 

Taktiež si nimi však môžete spestriť svoje vianočné pohostenie, a pochutiť si na ľahkom zdravom dezerte - z ovocia a belgickej čokolády.

Ovocné kytice či boxy so šampanským sú takisto perfektným darčekom pre vašich zamestnancov či obchodných partnerov na záver roku, s doručením priamo do práce alebo domov.

VIANOČNÉ KYTICE S ČERNICAMI, HURMIKAKI, HRUŠKAMI I BANÁNMI V ČOKOLÁDE

.... ZASNEŽENÉ KOKOSOM

Sú pripravované z čerstvého ovocia alebo ovocia obaleného v belgickej čokoláde s posýpkami.

Obľúbené sú najmä jahody, ananás, biele i tmavé hrozno, cukrové melóny a nechýbajú ani černice, hurmikaki, banány, hrušky či pomaranč. Navyše z ovocia vykrajujeme tvary typické pre zimné obdobie a Vianoce, ako sú stromčeky, zvončeky, snehuliaci, čižmičky, hviezdičky. 

stedra Stedr          Sted

Str               VIANOCNAKYTICA          kyticasošampanskym

Goldetail            mix             jahodovocokoladovybox            prepanov

NOVINKA tohtoročných Vianoc - ovocná kytica " VIANOČNÝ POZDRAV "

Vianocnypozdrav                  pozdrav

Novinkou týchto Vianoc je naša nová vianočná kytica s názvom - Vianočný pozdrav. Kytička obsahuje osem druhov ovocia, jahody, banány a jabĺčka sú naviac poobaľované do lahodnej belgickej čokolády a posýpané chutnými posýpkami. Vianočnú atmosféru dotvárajú ananásové stromčeky zasnežené kokosom a ananásové hviezdičky s čučoriedkou uprostred. Vianočnú kompozíciu ďalej dopĺňa biele a tmavé hrozno i sladučký žltý melón. Kytica je skvelým darčekom a pozdravom zároveň nielen pre rodinu či priateľov, no i príjemným a efektným spestrením vianočného pohostenia na sviatočnom stole. Naaranžovaná je do keramickej nádoby červenej, striebornej alebo zlatej farby.                       

DORUČOVANIE KYTÍC POČAS VIANOC 

Ovocné kytice, boxy a ovocie v čokoláde pripravujeme a doručujeme do 23.12., možný je aj osobný odber u nás na predajni Farská 46, Nitra. Celý sortiment našich ovocných darčekov nájdete na : www.ovocnekyticky.sk  

Medzi sviatkami máme otvorené a produkty doručujeme 27., 28. a 29.12., kedy je možné i posledné doručenie v tomto roku. 

 

PRE EŠTE VIAC VIANOČNÝCH INŠPIRÁCIÍ SI POZRITE NÁŠ

VIANOČNÝ KATALÓG

viano%C4%8Dn%C3%BDkatal%C3%B3g

 

 

Prajeme Vám krásne a pokojné vianočné sviatky, plné pohody, lásky a radosti :)