Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Mimoriadna situácia v SR

Vážení zákazníci,

vzhľadom na mimoriadnu situáciu v našej republike v súvislosti s koronavírusom, Vám oznamujeme, že pracujeme iba v obmedzenom režime. 

To znamená, že naša predajňa Ovocných kytíc Ovoticoo - Farská 46, Nitra je od dnes 16.3.2020 až do odvolania zatvorená.

Objednávky je teda možné prijímať iba cez eshop alebo telefonicky s tým, že osobný odber na predajni nie je možný. Ovocný produkt Vám vieme doručiť iba cez našu donáškovú službu, priamo na adresu Vám alebo obdarovanej osobe. 

Zároveň Vás chceme ubezpečiť, že v našej prevádzke - výrobni, dodržujeme a zabezpečujeme maximálnu možnú ochranu v oblasti hygieny a dodržiavame odporúčané a sprísnené opatrenia. 

Robíme všetko pre to, aby sme vám zaručili bezchybný a bezproblémový servis a ponuku našich produktov a taktiež zabezpečili bezpečnú donášku ovocného produktu priamo Vám alebo obdarovanej osobe na konktrétnu adresu.

Pristúpili sme k sprísneniu opatrení pri manipulácii s potravinami - ovocím, už od prvotného kontaktu - nákupu ovocia, počas prípravy až po donášku hotového produktu. 

Veríme, že všetky opatrenia a obmedzenia a najmä spoločná spolupráca a konanie nás všetkých eliminuje nákazu, a dôjde postupne k zlepšeniu situácie v ktorej sa momentálne všetci nachádzame.  

Prajem vám najmä veľa zdravia a pozitívnej energie ! 

Ovocné kytice Ovoticoo