Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Zažeňte jarnú únavu !

A konečne tu máme jar ! Nielen kalendárne ale i reálne :). Slniečko sa nám už niekoľko dní ukazuje v plnej svojej kráse, a my sa tomu tešíme ! Iste mi dáte zapravdu, že o niekoľko vrstiev oblečenia byť ľahší a ušetriť v rannom zhone zopár minút navyše je len a len k dobru :).

Jar je obdobím ktoré hýri nielen svojimi farbami, no i pestrými vôňami - presne ako i naše chutné ovocné prekvapenia. Akurát s tým rozdielom, že tie naše voňavé a jedlé kvety si môžete vychutnávať po celý rok :).

Čím pestrým a chutným teda prekvapiť svojich najbližších práve v tento jarný čas ? Ponúkame vám niekoľko obľúbených a osvedčených ovocných a ovocno-čokoládových darčekov, v podobe našich ovocných kytíc, ovocno-čokoládových bonboniér a originálnych belgických čokolád.

Nimi svoju rodinu, lásku či priateľov nielen milo prekvapíte, no svieže ovocie a najmä vitamíny v ňom obsiahnuté zaisto zaženú i jarnú únavu, povzbudia a doplnia energiu.

TALIAL

Veľmi obľúbená jarná kytica je TALIA, s veselými kvetmi ananásových tulipánov, ktorá vás poteší 7 druhmi ovocia a bez zbytočných kalórií navyše. Je totižto celá iba z čerstvého kvalitného ovocia, bez čokolády. Samozrejme, ak si čokoládu chcete predsa len dopriať, stačí povedať :).

LILIANA

LILIANA patrí k našej najpredávanejšej ovocnej kytici, a dopriať si ju môžete vo verzii bez alebo s čokoládou - LILIANA SPECIAL. Okúzli vás množstvom sladkých ananásových hviezdičiek v kombinácii s jahodami, bielym a tmavým hroznom. Už len pridať krásne venovanie, a perfektný darček máte pre oslávenca pripravený. 

ISABELA

Ovocná kytica ISABELA zaujme nielen svojím kvietkom, ktorý je ukrytý navrchu v korunke z melóna Gália, no vychutnáte si v nej i svieže jahody, jahody v čokoláde, tmavé hrozno, pomaranč, kivi a 2 druhy ananásových kvetiniek. 

 

bonboniéra       čokoládaovocná

Chcete si dopriať ovocie v pravej belgickej čokoláde ? Potom siahnite po našich ovocných bonboniérach a chutných ovocných čokoládach, ktorá vás prekvapia lahodnou a jemnou chuťou čokolády Callebaut v kombinácii so šťavnatou chuťou obľúbeného ovocia. 

Prajeme vám krásnu jar nabitú energiou :)