Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Jesenné hodovanie

Čochvíľa k nám zavíta jeseň, a my budeme konečne vychutnávať všetky jej farby, vône a chute. Či už sa chystáte na hody, tekvicové slávnosti či vinobranie, verím, že si ich poriadne užijete :). 

Jesennými farbami a chuťami hýria aj naše tradičné ovocné darčeky, ktoré vám už niekoľko rokov prinášame v podobe našich ovocných kytíc Ovoticoo a čerstvého ovocia v belgickej čokoláde. Navyše, teraz na jeseň, máte možnosť si dať kyticu naaranžovať do dekoratívnej tekvice, ktorá ešte viac umocní a skrášli tento jesenný chutný aranžmán.

 

29.9.Michal, Michaela

Svoje meniny oslávi v septembri aj Michal a Michaela, konkrétne 29.9., mená, ktoré sú veľmi obľúbené a vyskytujú sa u nás pomerne často. Už viete čím ich obdarovať? Skúste ich prekvapiť pestrou jesennou ovocnou kyticou naaranžovanou v dekoratívnej tekvici alebo im život oslaďte kúskami čerstvého ovocia obaleného v najjemnejšej belgickej čokoláde Callebaut. Vedzte, že takýmto originálnym darčekom isto zabodujete a oslávenec si na ňom zaručene pochutí :).

Ovocnou kyticou hýriacou jesennými farbami oranžovej, červenej a žltej farby je napríklad SUSANE, s jahodami a jabĺčkami v čokoláde, ktorá je dostupná v 3 veľkostiach, M, L a XL.

          susane                   jesen          VANESA

   

Ak máte radi hrušky, potom vyskúšajte kytičku VANESA, v ktorej sú hrušky navyše poobaľované do čokolády a kokosovej posýpky. Väčšou jesennou kyticou s hruškami, dvomi druhmi sladučkých melónov, ananásovými kvetinkami, tmavým hroznom a čokoládou je FREDERICA. 

Červené a zelené jabĺčka v kombinácii s množstvom ananásových kvietkov, bielym hroznom, kivi a pomarančom nájdete v ovocnej kytici ZAFIRA, ktorá je dostupná až v 4 veľkostiach /S, M, L, a XL/.

 

OVOCNÉ KÚSKY V ČOKOLÁDE

Ani našimi ovocnými bonboniérami určite nič nepokazíte, a čerstvé ovocie poobaľované do lahodnej belgickej čokolády si zavše zamilujete. Či už sú to hrušky, jahody, banány, jabĺčka alebo hrozno, s rôznorodými posýpkami chutia skvele, a vždy inak. Čo kúsok to iná chuť či príchuť, taktiež čokoládu máte na výber - dávate prednosť horkej, mliečnej alebo bielej ?

Bananalady                            bonboniéra

stojan                                stojansjahodami  

Veľmi efektne a štýlovo, na oslavách či svadbách pôsobí ovocie v čokoláde naaranžované na 3 poschodovom stojane zlatej či striebornej farby. Samozrejme druh ovocia, posýpky a výber čokolády sú podľa vášho želania :).

 

..... PRIDAJTE KRÁSNE VENOVANIE NA ZÁVER ..... :)

K ovocnému darčeku nezabudnite pridať aj vaše venovanie, text ktorého vytlačíme na kartičku, a doručíme obdarovanej osobe presne tam, kam potrebujete.

Ovocné darčeky doručujeme v rámci západného a stredného Slovenska, 7 dní v týždni, alebo si ich môžete prísť vyzdvihnúť osobne, k nám na predajňu - Farská 46, Nitra.

 

P.S. : Prenájom našej profesionálnej celonerezovej 4 kaskádovej GASTRO fontány máme stále v akcii za cenu od 45 EUR na celý víkend ! Rezervácie prijímame nonstop buď telefonicky alebo mailom. 

 

Prajem vám pestrofarebnú jeseň plnú pohody :)