Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Privítajte jar v plnej paráde :)

Jar nám už klope na dvere a dnešný prvý jarný deň nám to len potvrdzuje. Počasie sa konečne umúdrilo, a verím že si aj vy radi vychutnáte prvé jarné lúče slnka.

Jarné obdobie je naozaj čarovné, len tak hýri farbami, kvetmi, lákavými vôňami. My sme mu taktiež neodolali a výsledkom našej jarnej kreativity je Novinka tejto jarnej sezóny - ovocná kytica LUCREZIA.

 

LUCREZIA                                    lucrdetail

LUCREZIA je svieža, energiou nabitá ovocná kytica, v ktorej vyniká ovocie typicky jarnými farbami - žltej, oranžovej, zelenej a červenej. Nápadité a čokoládou ozdobne dekorované sú veľké ananásové kvety, neprehliadnuteľné sú i jahody dekorované kontrastnou bielou čokoládou, a navyše sme ďalšie jahody poobaľovali do horkej či mliečnej čokolády  a posýpali karamelizovanými orieškami alebo farebným cukrovým posypom. Ďalej si v kytici pochutíte na sladkých lístkoch z melóna Cantaloupe, pomaranči a bielom hrozne. 

Kytica je pripravovaná vo veľkosti M a L, ideálna ako svieži ovocný darček k sviatku či pohostenie na jarnú oslavu, plné chutného šťavnatého ovocia a vitamínov, ktoré zaisto zaženú i jarnú únavu, povzbudia a doplnia energiu.

 

Jarný detox ? .....vyskúšajte ten náš :)

 

      TALIA              JOHANA          CHARLOTTE

  

KAROLINE               Isabelakytica        sisi

 

Už niekoľko sezón sú obľúbenými jarnými kyticami TALIA, SISSI či JOHANA. 

TALIA  s veselými kvetmi ananásových tulipánov vás poteší 7 druhmi ovocia a bez zbytočných kalórií navyše. Je totižto celá iba z čerstvého kvalitného ovocia, bez čokolády. Samozrejme, ak si čokoládu chcete predsa len dopriať, stačí povedať :). Rovnako bez čokolády, je i ovocná kytica KAROLINE. Všetky ostatné vyššie prezentované ovocné kytice obsahujú i ovocie obalené v belgickej čokoláde a posýpkach.

 

Aby bol váš chutný ovocný darček pripravený na doručenie, na záver stačí pridať krásne venovanie, a máte hotovo :)