Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Mikulášske maškrtenie - zdravé a chutné

 

A čochvíľa k nám zavíta Mikuláš. Najviac ho zaručene majú radi deti, no priznajme si, že každý dospelý v kútiku duše očakáva, že si tiež snáď "niečo" nájde vo svojej čižmičke či topánke :). A nemusia to byť len klasické sladkosti či čokolády. Čo tak prekvapiť svojich blízkych na Mikuláša niečím iným než "klasickými sladkosťami" ? Ak chcete skutočne zabodovať a túžite po tom, aby bol práve váš Mikulášsky darček originálny a zaujímavý zároveň, potom vsaďte na našu špeciálnu zimnú kolekciu ovocných darčekov, v podobe ovocných kytícovocno-čokoládových Mikulášskych vrecúšok alebo našej jesennej Novinky - chutných Jabĺčok v karameli a belgickej čokoláde. 

Mikulášska       jablko          Mikul%C3%A1%C5%A1skevrec%C3%BA%C5%A1ko

 

 MIKULÁŠSKE OBJEDNÁVKY A DORUČOVANIE

Objednávky na Mikuláša prijímame už teraz - cez eshop prípadne telefonicky na 0911 945 778. Doručenie Vášho Mikulášskeho darčeka bude samozrejme v piatok dňa 6.12. obdarovanej osobe domov či do práce. A nezabudnite pridať vašim blízkym vtipný text venovania od "Mikuláša":).

 

CHUTNÉ VIANOČNÉ POHOSTENIE PRE VAŠICH BLÍZKYCH

 VIANOCNAKYTICA        Zimn%C3%A1kytica                     %C5%A0tedr%C3%A1viano%C4%8Dn%C3%A1kytica

Aj počas Vianoc a vianočných sviatkov môžete svojej rodine poslať sladký a chutný pozdrav prostredníctvom našich krásnych Vianočných kytíc. Ovocné kytice sú plné šťavnatého ovocia, belgickej čokolády a tentokrát s chutnými vianočnými motívmi. Či už sú to hviezdičky, kokosom zasnežené stromčeky, snehuliaci alebo čižmičky, vyniknú dokonale, a taktiež nádoby bielej, červenej, zlatej či striebornej farby celú vianočnú kompozíciu skvelo dopĺňajú.  

FIREMNÝ VIANOČNÝ VEČIEROK ?

Pripravuje aj tento rok váš zamestnávateľ či vaša firma koncoročný vianočný večierok ? Ako poďakovanie za celoročné úsilie a prácu ponúknite na ňom svojim zamestnancom a obchodným partnerom aj originálne, no osviežujúce a ľahké ovocné občerstvenie formou nášho bohatého ovocného cateringu.

Nechajte sa nami inšpirovať, a prekvapte svojich hostí ozajstnou explóziou šťavnatých chutí a vôní čerstvého ovocia a belgickej čokolády. Zároveň naším pestrofarebným ovocným pohostením oživíte a spestríte aj vaše stoly, a váš večierok sa razom stane nezabudnuteľným a výnimočným. Ako skvelým a najmä chutným doplnkom ktorý priláka zaručene každého je i čokoládová fontána s pravou belgickou čokoládou Callebaut.

  

PRE EŠTE VIAC VIANOČNÝCH INŠPIRÁCIÍ SI POZRITE NÁŠ

VIANOČNÝ KATALÓG

viano%C4%8Dn%C3%BDkatal%C3%B3g