Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

JASMINE pestrá kytička plná ovocia a čokolády

Ovocná kytica JASMINE - naša Jesenná Novinka

Pri tvorbe tohtoročnej jesennej Novinky sme sa nechali inšpirovať našimi zákazníkmi, a vytvorili sme tak ovocno-čokoládovú kyticu JASMINE. Práve v nej sú obsiahnuté najobľúbenejšie kombinácie, na ktorých si radi pochutnávate :).

V kytičke sú najmä jahody v čokoláde s rôznorodými posýpkami, jahody zdobené bielou čokoládou, kde krásne vynikne kontrast červenej farby jahôd a bielej farby čokolády, na farebné spestrenie i jahody bez čokolády a samozrejme nesmú chýbať ani obľúbené banány v belgickej čokoláde.

Kytičku sme doplnili veľkými ananásovými kvetmi zdobenými čokoládou v ktorých strede je čučoriedka.

Kytička je dostupná v 2 veľkostiach M a L, podľa hmotnosti ovocia.

Doplniť si ju môžete ešte ovocnými číslicami v prípade narodenín, ktoré máte u nás Grátis alebo ananásovým srdiečkom, balónikom či zlatým doplnkom Happy Birthday.

      JASMINE                 JASMINEdetail

REZERVÁCIE A PRENÁJOM ČOKOLÁDOVEJ FONTÁNY

Na väčšie oslavy, jubileá taktiež svadby a stužkové vám ponúkame na prenájom našu profesionálnu celonerezovú 4 kaskádovú GASTRO fontánu. Je k dispozícii v 2 variantách, bez alebo s belgickou čokoládou Callebaut, v cene je prenájom na celý víkend. Rezervácie prijímame buď telefonicky 0911 945 778 alebo mailom : ovocnekyticky@gmail.com 

fontanav

Prajeme vám krásnu, pestrofarebnú jeseň :)