Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Pre SUPER mamičku darujte z lásky SUPER kytičku :)

Čochvíľa tu máme ďalší krásny sviatok - Deň matiek, ktorým dávame najavo svoju lásku a vďaku našim maminám, mamičkám či babičkám. Deň matiek tento krát oslavujeme v nedeľu 13.5., a  určite ste aj vy už premýšľali nad tým, čím krásnym a originálnym prekvapíte svoju maminu tento rok. 

Darovať krásnu kyticu z kvetov či klasickú bonboniéru nie je nič výnimočné, no potešiť svoju maminu skutočnou SUPER kyticou z ovocia a čokolády, to je už jedinečný a originálny darček !  Kytica, na ktorej si vaša mamina popasie nielen oči ale môže si ju aj ochutnať a vychutnať, tak na takú "kytičku" bude ešte dlho spomínať :)

Tradične vám preto i tento rok ponúkame pestrú, voňavú a predovšetkým chutnú paletu našich ovocných kytíc, ovocno-čokoládových bonboniér, či ovocných čokolád. Každý ovocný darček si navyše môžete skrášliť i výnimočným odkazom pre vašu výnimočnú maminu. Či už do nej pridáte sladké ananásovo-čokoládové srdiečko, srdiečko s nápisom alebo balónik "I love you", isto nezabudnite pridať najmä krásne venovanie, ktoré doručíme vašej mamine spolu s vašim ovocným darčekom.

Jahodovalady                         čokoládaovocná

Ku Dňu matiek veľmi obľúbené najmä ovocné kytice s jahodami, ananásovými kvetmi a kvetinkami, belgické čokolády s malinami, jahodami a ovocné bonboniéry pripravované z čerstvého kvalitného ovocia a belgickej čokolády Callebaut. 

KATHERINE                            sissi

KYTICE DORUČUJEME V NEDEĽU 13.5. NA DEŇ MATIEK 

Ovocné kytice, ovocné bonboniéry, torty a čokolády ku Dňu matiek doručujeme v nedeľu - t.j. 13.5. počas celého dňa v rámci západného a stredného Slovenska. V prípade, že kytičku chcete svojej mamine podarovať i skôr - v piatok či v sobotu, alebo vám vyhovuje doručenie neskôr - v pondelok, stačí uviesť presný dátum pri objednávke, či už cez e-shop alebo telefonicky na t.č.0911 945 778.

Samozrejme k dispozícii vám bude aj osobný odber na našej predajni - Farská 46 v Nitre. 

Prajeme krásny, chutný a výnimočný Deň matiek :)