Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Urobte radosť darčekom, ktorý poteší hneď dva krát :)

Jahodová lady ROSE - darček, ktorým potešíte hneď dva krát 

Na jeseň už tradične okrem typicky jesenných ovocných kytičiek dávate prednosť i čokoláde, a to na rôzne spôsoby.

Obľúbené sú najmä jahody v čokoláde, buď v našich bonboniérach alebo jahodových boxoch, ale i Jahodové srdce, pre potešenie vašich polovičiek a taktiež Ovocná čokoláda s kúskami čerstvého ovocia, ako sú jahody, maliny, hrozno, čučoriedky.

Navyše sme k našej ovocno-čokoládovej ponuke pridali ďalšiu chutnú novinku - Jahodovú lady ROSE, ktorá sa už stihla stať obľúbeným darčekom najmä pre dámy.

    rosenormal                              Jahodovaladyrose      

V bonboniére si pochutíte na 15 jahôdkach v belgickej čokoláde Callebaut, druh si samozrejme môžete vybrať / mliečna, biela, horká, ruby/, v kombinácii s posýpkami ako sú oriešky, čokoládová ryža, perličky, srdiečka i zdobenie kontrastnou čokoládou.

Touto bonboniérou však potešíte hneď dva krát, pretože váš oslávenec si v nej nájde aj 3 ruže, ktoré mu budú robiť radosť vo vázičke :).

 

 ČOKOLÁDOVÝ SEN .... JAHODOVÉ BOXY a SRDIEČKA PRE VAŠE LÁSKY 

       specialbox     548-5_jahodovy-box-srdcejahodsrdce

.... i originálne presenty pre pánov 

boxy                     kyticasošampanskym

 

NÁŠ TIP :

Keďže i Vianoce a koniec roka sú tu čochvíľa, Kytica so šampanským je skvelým tipom i na darček, či už pre vašich zamestnancov, priateľov, kolegov alebo obchodných partnerov, ako poďakovanie za ich celoročnú snahu a úsilie. Samozrejme, pridať k nej môžete aj vaše originálne poďakovanie či prianie do nového roka, ktoré vám radi ku kytici pribalíme a doručíme či už priamo do firmy alebo domov. 

 

CHUTNÉ JESENNÉ HITY

V prípade, že svojim blízkym chcete darovať len čisto ovocnú kyticu, alebo kyticu kde sú kúsky ovocia obalené v čokoláde podľa vášho výberu, ponúkame vám prehľad najobľúbenejších kytíc na sezónu - jeseň. Hýria nielen všetkými jesennými farbami ale i chuťami, veď také hrozno, jabĺčka či hrušky sú práve v tomto čase najchutnejšie a najšťavnatejšie :). 

          susane                  ISABELA                 sisi           VIKT         Happykyticahorka         lilianas   

Prajeme krásny november :)