Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Aj vy máte doma "Jozefa" či "Ľubicu" ?

Ani sme sa nenazdali a jarné slniečko nám pomaly ale isto čoraz viac vykúka spoza oblakov a to je dobre :), pretože už o pár dní tu máme prvý jarný deň. Priznajme si, že slnečné lúče nám nielen vedia veľmi rýchlo zlepšiť náladu, no tešíme sa najmä na príjemné jarné prechadzky v prírode, či veselé stretnutia a posedenia s našimi najbližšími a priateľmi.

Meniny sú ďalšou skvelou príležitosťou kedy sa stretne rodina a blízky pokope, a u nás veľmi populárne meno Jozef 19.3. či Ľubica 17.3. môžete tentokrát osláviť naozaj štýlovo. Skúste ich prekvapiť našimi chutnými ovocnymi darčekmi a uvidíte ako sa im potešia a najma ako si ich vychutnajú :).

Perfektný darček v podobe krásnej ovocnej kytice poteší nielen oko vášho oslávenca a prítomných hostí, no šťavnaté ovocie všetkých neskôr úžasne osvieži a jednoducho dá vašej oslave ten pravý šmrnc. Ovocné kytice sa stali v poslednych rokoch veľkým hitom a garantujeme vám, že takýmto darčekom potešíte a ohúrite každého, "nielen" meninového oslavenca :).

Chcete si pochutiť až na 7 druhoch ovocia v 1 kytici ? Potom je veselá jarná kytica TALIA pre vás ako stvorená ! 

                                                           TALIA

Pre jar typické kvietky tulipánov z chutného ananásu odrody "extra sweet", taktiež šťavnaté jahody, biele hrozno, chutné červené jabĺčka, sladké oranžové lístky z melónu Cantaloupe tvoria pestrú a širokú paletu chutí a vôní. Svojou sýtou farbou púta pozornosť aj ozdobne vykrojené kivi a veľké kolieska šťavnatých pomarančov. Ktorý kúsok si vychutnáte ako prvý?

Veľmi populárnou jarnou kytičkou je aj SIMONA zložená z množstva chutných menších kvetiniek z ananásu a melónu Gália, ktorými je posiata celá kytička. Kompozíciu doplňajú melónové lístočky spolu s bielym hroznom. Kontrastne pôsobia najmä jahody, ktoré dodávajú kytici tú správnu eleganciu a skvelú chuť.

HAPPY KYTICA jednoducho vykúzli úsmev na tvári každému ! 

                happykytica    

Veru tak ! S usmievajúcim sa slniečkom z ananásu, veselým ananásovo-čokoládovým motýlikom, jahodami v čokoláde, tmavým hroznom, sladkými lístkami melóna Gália a pomarančom urobíte radosť každému ! Veď kto by sa už len pri pohľade na HAPPY KYTICU mračil ? :)

Zbožňujete čokoládu ?

                              Cokolada

A čo v prípade že chcete potešiť meninového oslávenca niečím menším no rovnako chutným a originálnym? Potom vyskúšajte naše ovocné čokolády, ktoré pre vás ručne pripravujeme z belgickej čokolády Callebaut a vyberaných kúskov toho najlepšieho ovocia. Skúste obľúbenú kombináciu Jahody, maliny, čučoriedky. 

IMG_20180308_131751_223

Máte radi v čokoláde aj oriešky? Potom je tu pre vás chutná Malinovo- čučoriedková čokotablička s vlašskými orechami.

Inšpirovali sme vás ? Veríme že áno, a že už teraz sa tešíte ako si jarné sviatky užijete a oslavy vychutnáte  :).