Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Jesenné novinky - LESANA a DIANA

Veríme, že si tohtoročnú jeseň vychutnávate rovnako intenzívne ako my, a tešíte sa z jej farieb, vôní a chutí :).

No a my sme si pre vás pripravili aj pestrú jesennú nádielku, a to hneď dva krát, v podobe našich dvoch chutných, farebných Noviniek - ovocných kytičiek.

Jesennakytica              listy

Tou prvou je ovocná kytica LESANA, v ktorej sme kvetinky tentokrát vymenili za pestrofarebné listy a lístky z červeného melóna, melóna Cantaloupe a Gália. Takisto si v nej pochutíte na typicky jesennom ovocí akým sú hrušky, jabĺčka, slivky, biele i tmavé hrozno, čučoriedky.

Nesmú v nej samozrejme chýbať ani sladučké jahody v čokoláde s kontrastným zdobením, a rovnako sme do belgickej čokolády poobaľovali aj chutné červené jabĺčka Gala.

Kytička je chuťovo naozaj pestrá, farebne veľmi výrazná, prvý krát sme práve v nej použili ovocie akým sú slivky /ringloty/. 

Kytička je vo veľkosti M, čokoládu si môžete opäť zvoliť / mliečna, horká, biela/.

diana              dianadetail

Pre milovníkov pravej belgickej čokolády je určená naša druhá jesenná novinka, ovocná kytica DIANA.

V tejto kytičke sme do mliečnej a horkej belgickej čokolády Callebaut poobaľovali všetko ovocie, konkrétne jahody, hrozno a červené jabĺčka Gala. Na spestrenie a vizuálny efekt sme použili zdobenie kontrastnou čokoládou, ale takisto chutné posýpky - karamelizované oriešky, čokoládovú ryžu, cukrové srdiečka a strieborné cukrové perličky.

Kytica je naaranžovaná do vyššej keramickej nádoby, veľkosť kytice M.

Obe naše Novinky sú určené ako pre milovníkov ovocia, tak i čokolády, prekvapiť svojich blízkych a urobiť im radosť našimi chutnými darčekmi môžete od pondelka do soboty, k dispozícii je doručenie našim kuriérom alebo osobný odber na predajni v Nitre, Farská 46.

 Prajeme vám pestrú jeseň, užite si babie leto :).