Najlepšej mamičke z lásky

Deň matiek tradične oslavujeme druhú májovú nedeľu, čo tento krát pripadne na nedeľu 12.5. Je to výnimočný deň, ktorým dávame najavo svoju lásku a vďaku našim maminám, mamičkám či babičkám za ich nekonečnú starostlivosť, lásku a podporu. 

Darovať krásnu kyticu z kvetov či klasickú bonboniéru nie je nič výnimočné, no potešiť svoju maminu skutočnou SUPER kyticou z ovocia a čokolády, to je už jedinečný a originálny darček !  Kytica, na ktorej si vaša mamina popasie nielen oči ale môže si ju aj ochutnať a vychutnať, tak na takú "kytičku" bude ešte dlho spomínať :)

Tradične vám preto i tento rok ponúkame pestrú, voňavú a predovšetkým chutnú paletu našich ovocných kytíc, ovocno-čokoládových bonboniér, či ovocných čokolád. Každý ovocný darček si navyše môžete skrášliť i výnimočným odkazom pre vašu výnimočnú maminu. Či už do nej pridáte sladké ananásovo-čokoládové srdiečko, srdiečko s nápisom alebo balónik "I love you", isto nezabudnite pridať najmä krásne venovanie, ktoré doručíme vašej mamine spolu s vašim ovocným darčekom.

MAMIČKE Z LÁSKY ....

jahodovaladyexclusive                     Jahodove          

Ku Dňu matiek veľmi obľúbené najmä ovocné kytice s jahodami, väčšími i menšími ananásovými kvetmi a kvetinkami, ovocné bonboniéry s jahodami a ďalším čerstvým ovocím podľa vášho výberu v belgickej čokoláde Callebaut, či ovocné čokolády s malinami, jahodami a čučoriedkami. 

 

TOP 6 ovocných kytíc ku Dňu matiek 

 

KAROLINE           sisi          LUCREZIA

            KATHERINE                  ISABELA               LILIANA

                        

DORUČOVANIE OVOCNÝCH DARČEKOV KU DŇU MATIEK 

Ovocné kytice, ovocné bonboniéry a čokolády ku Dňu matiek doručujeme i v nedeľu - t.j. 12.5. počas celého dňa v rámci západného a stredného Slovenska.

V prípade, že kytičku chcete svojej mamine podarovať i skôr - v piatok doručením do práce či v sobotu, alebo vám vyhovuje doručenie neskôr - v pondelok, stačí uviesť presný dátum pri objednávke, či už cez eshop alebo telefonicky na t.č.0911 945 778.

Samozrejme k dispozícii vám bude aj osobný odber na našej predajni - Farská 46 v Nitre.