Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Pre Super mamičku darujte Super kytičku :)

Čochvíľa tu máme ďalší krásny sviatok - Deň matiek, ktorým dávame najavo svoju lásku a vďaku našim maminám, mamičkám či babičkám.

Deň matiek tento krát oslavujeme v nedeľu 10.5., a určite ste aj vy už premýšľali nad tým, čím krásnym a originálnym prekvapíte svoju maminu tento rok. 

Darovať krásnu kyticu z kvetov či klasickú bonboniéru nie je nič výnimočné, no potešiť svoju maminu skutočnou SUPER kyticou z ovocia a čokolády, to je už jedinečný a originálny darček ! 

Kytica, na ktorej si vaša mamina popasie nielen oči ale môže si ju aj ochutnať a vychutnať, tak na takú "kytičku" bude ešte dlho spomínať :)

 jahodovaladyspecial        jahodysrdce      ladyexclusive

Tradične vám preto i tento rok ponúkame pestrú, voňavú a predovšetkým chutnú paletu našich ovocných kytíc, ovocno-čokoládových bonboniér, a obľúbených Jahodových boxov. Každý ovocný darček si navyše môžete skrášliť i výnimočným odkazom pre vašu výnimočnú maminu.

Či už do nej pridáte sladké ananásovo-čokoládové srdiečko, srdiečko s nápisom alebo balónik "I love you", isto nezabudnite pridať najmä krásne venovanie, ktoré doručíme vašej mamine spolu s vašim ovocným darčekom. 

sisi       LUCREZIA         CHARLOTTE

Ku Dňu matiek veľmi obľúbené najmä ovocné kytice s jahodami, väčšími i menšími ananásovými kvetmi a kvetinkami, ovocné bonboniéry s jahodami a ďalším čerstvým ovocím podľa vášho výberu v belgickej čokoláde Callebaut, a Jahodové boxy s jahodami v belgickej čokoláde a chutnými posýpkami. 

jahodovyboxruzovyraffaello             specialbox            jahodovyboxruzovy    

  

DORUČOVANIE OVOCNÝCH DARČEKOV KU DŇU MATIEK 

Ovocné kytice, Jahodové boxy a ovocné bonboniéry ku Dňu matiek doručujeme v nedeľu - t.j. 10.5. počas celého dňa v rámci západného a stredného Slovenska.

Objednávky prijímame už teraz, nezabudnite si vašu kytičku včas objednať a zarezervovať termín doručenia.

V prípade, že kytičku chcete svojej mamine podarovať i skôr - v piatok doručením do práce či v sobotu, alebo vám vyhovuje doručenie neskôr - v pondelok, stačí uviesť presný dátum pri objednávke, či už cez eshop alebo telefonicky na t.č.0911 945 778.

Samozrejme k dispozícii vám bude aj osobný odber na našej predajni - Farská 46 v Nitre.