Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Veselé a chutné Novinky na Deň detí

Deň detí je tu už o pár dní, konkrétne 1. júna pripadne na budúci pondelok. Na poriadnej detskej párty či oslave s kamarátmi nesmie chýbať ani lákavé a pestré občerstvenie či pohostenie, a tak vám niekoľko zdravých, farebných a chutných tipov prinášame i my.

Ovocné kytice deti upútajú jednak svojím veselým a pestrofarebným vzhľadom, ale zároveň je na nich úžasné to, že deťom hravou a zábavnou formou naservírujete ovocie.

Deti si môžu sami postupne vychutnávať ten-ktorý ovocný kúsok, a vám ako i deťom odpadá akékoľvek lúpanie, šúpanie, delenie či krájanie celého ovocia na menšie časti. Každý ovocný kúsok je totižto tak akurát na jedno sústo, a to ďalšie môže byť chuťovo a farebne úplne iné. Deti z toho budú nadšené ! Navyše sme detské kytičky naaranžovali do veselých misiek pastelových odtieňov alebo keramiky v tvare lienky.

Predstavujeme NOVINKY tejto sezóny ovocné kytice : FLIPPER a LIENKA 

Flipper                        lienka

 

Obe kytičky sú plné toho najlepšieho šťavnatého ovocia, presne takého druhu, aké obľubujú práve deti.

V kytici FLIPPER sú to 4 veselé delfíny z banánov, ananásové kvetinky, sladučké červené jabĺčka odrody Evelina, jahody, tmavé hrozno a čučoriedky. Jahody a jabĺčka sú obalené v čokoláde, podľa vášho výberu. Hmotnosť ovocia min.1.000g.

Vo veselej ovocnej kytičke LIENKA ktorá sa deťom zapáči aj vďaka tvaru keramickej nádoby v ktorej je kytička naaranžovaná, si deti pochutia na kvetinkách a motýliku z červeného melóna, bielom i tmavom hrozne, jahodách dekorovaných čokoládou a červených jabĺčkach odrody Evelina. Hmotnosť ovocia min. 500 g.

NAŠE VESELÉ A CHUTNÉ tipy/hity na DEŇ DETÍ 

    HAPPYKYTICA        LOLITAKinderkytica     

duokyticky                   detskybox

Nezabudnite na detské doplnky ...  

Aby mali deti zo svojho ovocného darčeka ešte väčšiu radosť, pridať im do kytičky môžete aj veselé doplnky v podobe detských balónikov - pre chlapca či dievča, alebo detské párty píšťalky.  auto      smajlik  princeznahallokittypistalka                                                   

 

DORUČOVANIE OVOCNÝCH DARČEKOV NA DEŇ DETÍ

Ovocné kytice, Jahodové boxy a ovocné bonboniéry na Deň detí doručujeme v pondelok - t.j. 1.6. počas celého dňa v rámci západného a stredného Slovenska.

Objednávky prijímame už teraz, cez eshop alebo telefonicky, nezabudnite si svoj ovocný darček včas zarezervovať.

V prípade, že kytičku chcete podarovať i skôr - v sobotu, alebo v nedeľu, stačí uviesť presný dátum pri objednávke, či už cez eshop alebo telefonicky na t.č.0911 945 778.

Samozrejme k dispozícii vám bude aj osobný odber na našej predajni - Farská 46 v Nitre.