Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Vianoce, Vianoce prichádzajú .....

Vianočný zhon už cíti hádam každý, vianočná atmosféra hustne a verím, že všetci už netrpezlivo očakávate kedy sa celá rodina stretnete pri jednom stole a budete si vychutnávať okamihy keď ste spolu.

Naša tohtoročná vianočná nádielka je opäť bohatá na vianočné ovocné darčeky, ktoré môžete zaslať svojim blízkym, a vyjadriť im tak vďaku za ich celoročnú podporu a lásku.

Ovocné kytice sú takisto perfektným darčekom pre vašich zamestnancov či obchodných partnerov, pridajte im k tomu krásne venovanie a uvidíte ako sa potešia a nadchnú z takéhoto netradičného, voňavého a najmä chutného a zdravého darčeka. Veď vitamínov nikdy nie je dosť, a najmä v zime :).

OVOCNÉ KYTICE S OVOCÍM V ČOKOLÁDE NA VIANOČNÚ NôTU

Sú pripravované z čerstvého ovocia alebo ovocia obaleného v belgickej čokoláde s posýpkami. Obľúbené sú najmä jahody, ananás, hrozno, cukrové melóny a nechýbajú ani černice či pomaranč. Navyše z ovocia vykrajujeme tvary typické pre zimné obdobie a Vianoce, ako sú stromčeky, zvončeky, snehuliaci, čižmičky, hviezdičky :). 

Darujte krásny ovocný darček, ktorý nielen poteší, ale aj zachutí, je plný pestrej chuti ovocia a rozvonia Váš príbytok sviežou ovocnou vôňou.

VIANOCNAKYTICA                  Štedrávianočnákytica

 

           ZIMNA           Jahodovalady

DORUČOVANIE POČAS VIANOC

 

Ak si ovocné pohostenie chcete dopriať aj na sviatočnom stole, či potešiť a prekvapiť ovocnou kyticou počas Vianoc svojich najbližších, kytice pripravujeme a doručujeme aj v sobotu 22.12. do 18 hod. a v nedeľu 23.12. do 15 hod. Objednávky na tieto dni prijímame už teraz, celý sortiment našich sviežich ovocných darčekov nájdete na : www.ovocnekyticky.sk  

                            

PRE EŠTE VIAC VIANOČNÝCH INŠPIRÁCIÍ SI POZRITE NÁŠ

VIANOČNÝ KATALÓG

viano%C4%8Dn%C3%BDkatal%C3%B3g

 

Prajem Vám krásne a pokojné vianočné sviatky, plné pohody, lásky a radosti :)

Ingrid Omelková - Ovoticoo