Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Sladké karamelové jabĺčka

Šťavnaté jabĺčka, karamel a čokoláda

Aby sme vám spríjemnili dlhé jesenné a zimné večery, no i posedenia s vašimi najbližšími pri šálke voňavej kávy :), máme pre vás zaujímavú a chutnú Novinku - Jabĺčka v karameli a čokoláde.

Veľmi rýchlo sme sa do nich zamilovali i my, nakoľko kyslá chuť šťavnatých jabĺčok Granny Smith v kombinácii s karamelom a belgickou čokoládou Callebaut sľubuje výnimočný zážitok a spojenie kontrastných chutí. Sladkosť karamelu a čokolády krásne vyvážia kyslastú chuť jabĺčka, a zvýraznia jeho sviežosť a šťavnatosť.

Navyše jabĺčka sú krásne i vzhľadovo, vďaka efektnému dekorovaniu ďalšou čokoládou a chutným posýpkam. Či už sú to karamelizované oriešky, drobné cukríky alebo srdiečka, chuťovo nám doplnia túto sladkú delikatesu a vytvoria nové lahodné variácie.

Druh čokolády si opäť môžete zvoliť podľa toho akú obľubujete, a táto základná čokoláda bude vždy dekorovaná farebne odlišnou čokoládou, aby na jabĺčku krásne vynikla.

Týmto milým a chutným darčekom zaručene potešíte a prekvapíte nielen svojich najbližších, no dopriať si ho môžete hoci len tak, ku káve alebo čaju ako sladký dezert. Jabĺčko stačí rozkrájať na menšie mesiačiky, a o pohostenie máte postarané :).

Každé jabĺčko je darčekovo zabalené do celofánu s mašľou, takže zaručene vynikne i v balíčku trebárs na Mikuláša :).

jablkavkarameli

Dobrú chuť :)