Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Slávnostné kytice

Ovocné kytice na slávnostné príležitosti, sú jedinečným skvostom na každej oslave. Očarte a prekvapte svojich hostí, najmä ak ovocnú kyticu na oslave ešte nikdy nemali a nezažili. Uvidíte ako sa im zapáči :). Nielen svojím vzhľadom ale i vôňou, ktorá sa bude okolo nej šíriť. Vaši hostia budú naozaj ohúrení a Vy zabodujete, tým si buďte istý ! :) 

PREČO SÚ KYTICE NA OSLAVÁCH TAKÉ OBĽÚBENÉ ?

Pretože Vašim hosťom odpadá akékoľvek lúpanie, šúpanie, delenie či krájanie celého ovocia. Naopak, svoje obľúbené ovocie si môžu vychutnať hneď, vo veľkosti ktorá postačí na jedno sústo. Skvelé je i kombinovanie všakovakých chutí rôznych druhov ovocia, ktoré sa v kytici nachádzajú, či ich ďalšie variácie s čokoládou a posýpkami. Ak ponúkate ovocné občerstvenie naaranžované v podobe krásnej, farebnej a voňavej ovocnej kytice, buďte si istý, že zláka a priláka každého.

PRIDAJTE VHODNÝ DOPLNOK PODĽA DRUHU OSLAVY

Či už oslavujete výnimočné jubileum, narodeniny alebo meniny, máte oslavu k promócii alebo chystáte svadbu, stačí zvoliť vhodný doplnok a Vaša kytica bude skutočne výnimočná a exkluzívna. Pridať si môžete nielen ovocné číslice (tie máte od nás ku každej kytici ZADARMO), v prípade narodenín, ale taktiež ovocné písmenká s menom buď oslávenca, alebo menami novomanželov, či ovocno - čokoládové srdiečka v prípade svadby. Krásne kyticu dozdobí i balónik, napr. s detskými motívmi - na krstiny či detskú narodeninovú oslavu. Ak si však chcete Vašu kyticu ešte viac vychutnať, stačí jej ovocné kúsky obaliť topingom, buď karamelovým alebo čokoládovým, a o zážitok naviac máte postarané :).

     VIKTORIA            

Cena

4268
14268
MARGARETt 161/MLI
VIKTORIA 3 kg 91/MLI3
THERESA mliečna (2) 48/MLI2
CHARLOTTE kytica 366/MLI
KATHERINE (2)
Tip
88/MLI
LUCREZIA (3) 413/M
P1020938 (2)
Tip
od €43
173/MLI
GRACIELA 90/MLI
JOHANA novááá removebg preview
Tip
od €42
94/MLI
11 položiek celkom