Slávnostné kytice

Ovocné kytice na slávnostné príležitosti, sú jedinečným skvostom na každej oslave. Očarte a prekvapte svojich hostí, najmä ak ovocnú kyticu na oslave ešte nikdy nemali a nezažili. Uvidíte ako sa im zapáči :). Nielen svojím vzhľadom ale i vôňou, ktorá sa bude okolo nej šíriť. Vaši hostia budú naozaj ohúrení a Vy zabodujete, tým si buďte istý ! :) 

PREČO SÚ KYTICE NA OSLAVÁCH TAKÉ OBĽÚBENÉ ?

Pretože Vašim hosťom odpadá akékoľvek lúpanie, šúpanie, delenie či krájanie celého ovocia. Naopak, svoje obľúbené ovocie si môžu vychutnať hneď, vo veľkosti ktorá postačí na jedno sústo. Skvelé je i kombinovanie všakovakých chutí rôznych druhov ovocia, ktoré sa v kytici nachádzajú, či ich ďalšie variácie s čokoládou a posýpkami. Ak ponúkate ovocné občerstvenie naaranžované v podobe krásnej, farebnej a voňavej ovocnej kytice, buďte si istý, že zláka a priláka každého.

PRIDAJTE VHODNÝ DOPLNOK PODĽA DRUHU OSLAVY

Či už oslavujete výnimočné jubileum, narodeniny alebo meniny, máte oslavu k promócii alebo chystáte svadbu, stačí zvoliť vhodný doplnok a Vaša kytica bude skutočne výnimočná a exkluzívna. Pridať si môžete nielen ovocné číslice (tie máte od nás ku každej kytici ZADARMO), v prípade narodenín, ale taktiež ovocné písmenká s menom buď oslávenca, alebo menami novomanželov, či ovocno - čokoládové srdiečka v prípade svadby. Krásne kyticu dozdobí i balónik, napr. s detskými motívmi - na krstiny či detskú narodeninovú oslavu. Ak si však chcete Vašu kyticu ešte viac vychutnať, stačí jej ovocné kúsky obaliť topingom, buď karamelovým alebo čokoládovým, a o zážitok naviac máte postarané :).

     VIKTORIA            

 
38
68 13868

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom