Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Pozor ! Špeciálna limitovaná ponuka

29.6. patrí všetkým Petrom a Pavlom :)

Aj vy máte doma minimálne jedného ? A každý rok preňho vymýšľate zaujímavé meninové darčeky ? Tak tento rok si dajte pauzu, pretože darček sme vymysleli za vás.

Prinášame vám tento rok Špeciálnu limitovanú ponuku, ktorá bude platiť len pár dní - vrátane na Petra a Pavla. Pestrá a farebná ovocná kytička naaranžovaná v bielej keramickej šáločke, obsahuje 5 druhov ovocia, a veľkosťou je ideálna pre 1 až 2 osoby. Samozrejme, šálka oslávencovi po pochutení si na šťavnatom čerstvom ovocí zostane, a môže si z nej neskôr pochutnávať trebárs na ovocných čajíkoch :).

    XS     xsdetail      500 g ovocia / 5 druhov ovocia / 15 €

29.6. je tento rok aj koniec školského roka

A tomu sa už určite tešia najmä naši školáci a študenti, ktorým oficiálne začnú letné prázdniny. Aby však svojej pani učiteľke dali najavo svoju vďaku za jej celoročnú snahu, trpezlivosť a starostlivosť, môžu ju tentokrát potešiť namiesto "klasickej kvetinky" kvietkom ovocným. Aj v tomto prípade môžete využiť napr. aj našu špeciálnu limitovanú ponuku. Pani učiteľka sa isto poteší, a na vás len tak ľahko cez prázdniny nezabudne :). 

Skvelým a originálnym darčekom sú i naše ovocné ručne pripravované čokolády, alebo veľká ponuka našich pestrých ovocných kytíc. Na kartičku vytlačíme text venovania, a kytičku doručíme presne tam, kam potrebujete. Samozrejme všetky naše ovocné produkty si môžete prísť vyzdvihnúť i osobne, k nám na predajňu- Farská 46, Nitra. Tešíme sa na vás ! 

 

 cokoladaovocna            LILIANA