Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Sme tu s vami už 5 rokov

OSLAVUJEME KRÁSNYCH 5 ROKOV  

Leto sa nám pomaly prehuplo do svojej druhej polovice, no verím, že si teplé, slnečné počasie ešte stále naplno vychutnávate.

My sa naviac tešíme z toho, že prednedávnom Ovocné kytice Ovoticoo oslávili už svoju 5 ročnú existenciu na slovenskom trhu. Tie roky nám ubehli skutočne veľmi rýchlo....

No predovšetkým sa chcem osobne aj touto cestou poďakovať všetkým našim skalným i novým zákazníkom, za ich prejavenú dôveru a skvelé ohlasy na naše ovocné produkty. Veľmi si to vážim, rovnako ako i množstvo fotiek z vašich osláv, zdieľania na FB alebo Instagrame. 

A aké boli naše začiatky ? Ako tých 5 rokov hodnotíme ?

Všetky odpovede na tieto i ďalšie zvedavé otázky nájdete v našom článku pre internetové noviny Nitradeň TU.

 PÁRTY SETY - Obľúbená Novinka tohto leta

Párty sety, ktoré sú dostupné až v 3 veľkostiach, sa stali obľúbeným a chutným doplnkom a ponúkajú kompletný Ovocný catering na vaše oslavy. Na párty sete si pochutia ako deti tak i dospelí, každý si v ňom nájde to "svoje" .

Každý set totižto obsahuje Ovocnú kyticu, Jahody v belgickej čokoláde a Ovocné mix-špízy, ktorým sa tešia najmä deti. Už je len na vás, ktorú veľkosť si zvolíte, podľa počtu vašich hostí. Vybrať si môžete veľkosť Basic, Super alebo Maxi. Líšia sa veľkosťou a gramážou kytice, počtom jahôd v čokoláde i pestrofarebných ovocných špízov.

partysety

NAŠA LETNÁ TOP 5 ovocných kytíc

             KAROLINE

Ovocná kytica KAROLINE si vás na prvý pohľad získa svojou pestrosťou a farebnosťou. Chutné ovocné kvetinky sme tentokrát povykrajovali nielen z ananásu ale i červeného vodového melóna / bezjadierkového/, ktorý najmä v lete patrí medzi veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Medzi pestrofarebnými veľkými či menšími kvetmi kyticu dopĺňajú sladké jahody, a šťavnaté biele a tmavé hrozno. Stredy kvetiniek sú tiež veľmi pestré a originálne, tvoria ich maliny, čučoriedky, žltý melón či hrozno. KAROLINE je vskutku krásna a veľkolepá ovocná kytica, ktorá poteší každého oslávenca a spestrí každú párty, svadbu či oslavu. Dostupná je v 3 veľkostiach, M, L a XL.

                         LOLITA LOLITA je milá, veselá kytička veľkosti S, ktorá vás osvieži ananásom, červeným melónom bez jadierok, jahodami, bielym hroznom a čučoriedkami. Niektoré jahody sú poobaľované a ozdobne dekorované čokoládou Callebaut a posýpané farebnou cukríkovou posýpkou. Kytičke dominujú 2 veľké ovocné motýliky, opäť jeden z ananásu a jeden z červeného melóna, ozdobené čokoládou a cukríkovou posýpkou. 

                                                            CHARLOTTECHARLOTTE je názov našej tretej letnej krásky, ktorá je plná letného ovocia a sviežosti. Ovocné kvety z ananásu a melóna sa striedajú s obľúbenými nektarinkami, jahodami, jahodami v čokoláde s posýpkou, bielym a tmavým hroznom, malinami a zelenkavými lístočkami zo sladkého melóna Gália. Jahody si samozrejme ako tradične môžete dopriať nielen v mliečnej, ale i horkej alebo bielej čokoláde, výber závisí od vás. Kytica CHARLOTTE je dostupná v 2 veľkostiach M a L. 

               LUCREZIA LUCREZIA je "fresh" kytica nabitá energiou, sviežimi letnými farbami, odtieňmi zelenej, oranžovej a červenej, v kontraste ktorej krásne vyniká biela čokoláda. Bielou čokoládou sú ozdobne dekorované jahody, avšak pre väčšiu chuť sme ďalšie jahody obalili v horkej alebo mliečnej čokoláde s posýpkou z karamelizovaných orieškov a farebným cukrovým posypom. Kyticu LUCREZIA ďalej dopĺňajú veľké ananásové kvety ozdobne dekorované tmavou čokoládou, oranžové lístky z melóna Cantaloupe, pomaranč a biele hrozno. Užite si leto farebne, originálne a najmä zdravo, so sviežosťou ktorá poteší nielen oči ale i maškrtné jazýčky. Dostupné veľkosti M a L. 

                    MARGARET Slávnostná letná kytica MARGARET zaujme veľkými ananásovo - melónovými kvetmi, ktoré vykúkajú spomedzi množstva sladkých lístočkov melóna Gália, jahôd, tmavého hrozna, mesiačikov pomaranča a jabĺčok. Jahody zaujímavo dekorované čokoládou ako i jabĺčka obalené v čokoláde sa v kytici krásne vynímajú a ponúkajú sladký zážitok navyše. Kto obľubuje sladké tmavé hrozno si taktiež príde na svoje, navyše jeho tmavofialová farba túto kyticu skvele doladí a spestrí. Kytica je vhodná najmä na najrozličnejšie oslavy, svadby, promócie a je dostupná v 2 veľkostiach : "L" 3.000g ovocia a "XL" 3.500 g ovocia.

CHUTNÉ TIPY NA JAHODY V ČOKOLÁDE .... 3x INAK

bonboniera       jahodysrdce      specialbox

 Krásny zvyšok leta vám prajeme :)