Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Svadby

 

Ozdobte si svoju svadobnú hostinu originálnymi ovocnými kyticami, ktorými zároveň vykúzlite pre Vašich svadobných hostí chutné, svieže občerstvenie priamo na dosah ruky, alebo si spestrite Váš candy bar, v ktorom úžasne vyniknú nielen ovocné kytice, ale i exkluzívne ovocie v čokoláde, či ovocné mix-špízy.

Zabezpečujeme catering čerstvého a kvalitného ovocia v podobe ovocných kytíc Ovoticoo, ovocných mix-špízov a ovocia v čokoláde, ktoré nielen skvelo chutia, ale sú i krásnou a zaujímavou dekoráciou.

Detaily radi prispôsobíme Vašim prianiam a požiadavkam, a zosúladime ich s Vašou svadobnou výzdobou.

 

PREZRITE SI NÁŠ SVADOBNÝ KATALÓG

 svadobnykatalog

 

DARČEK PRE NOVOMANŽELOV

Darujte novomanželom darček v podobe krásnej ovocnej kytice, doplňte ju dekoratívnymi bielymi srdiečkami z ananásu a čokolády, menami novomanželov, dátumom svadby alebo svadobným balónikom, a uvidíte ako sa zapáči všetkým svadobčanom.

Zaraz sa stane lákavou a neprehliadnuteľnou, nielen pre jej úžasný vzhľad, ale i nádhernú ovocnú vôňu ktorá sa bude okolo nej šíriť. Kyticu si však môžete dať poslať aj ako darček s gratuláciou, novomanželom priamo domov či do práce.

                                    Srdce                                           LILIANA                                                                  

CANDY BAR

OVOCIE V ČOKOLÁDE

Ďalšou alternatívou občerstvenia a doplnkom na svadbách je svieže ovocie v čokoláde s rôznymi posýpkami a zdobením. Jednotlivé kúsky čerstvého ovocia sme ručne poobaľovali v pravej belgickej čokoláde, mliečnej, horkej alebo bielej a posýpali chutnými a dekoratívnymi posýpkami. Tými môžu byť sekané oriešky, mandle, strúhaný kokos, škoricový cukor, kandizované ovocie či cukrové perličky.

Ovocno-čokoládové kúsky vyzerajú naozaj neodolateľne a fantasticky, servírujeme ich do košíčkov na podnosy, alebo do tvaru pyramídy, výber závisí len od Vás.

Hosťom i v tomto prípade odpadá akékoľvek šúpanie, lúpanie, krájanie či delenie celého ovocia, naopak, svoje obľúbené kúsky ovocia v kombinácii s čokoládou i posýpkami si môžu vychutnať hneď a zaraz.

                         stojan                                   tacka                          

OVOCNÉ KYTICE

V candy bare taktiež úžasne vyniknú a pritiahnu pozornosť Vašich hostí. Nadchne ich aj veľká ovocná kytica, buď s čokoládou alebo bez, ak počítate aj s použitím čokoládovej fontány. Vaši svadobní hostia si tak potom budú môcť sami poobaľovať jednotlivé kúsky ovocia z kytice, v čokoláde priamo z fontány. 

                  Svadba                                          

OVOCNÉ MIX-ŠPÍZY

Kvalitné čerstvé ovocie sme nakrájali a striedavo ponapichovali na dlhé bambusové špajdle. Druhy ovocia si vyberáte vy, pochutíte si tak na kombináciách, ktoré naozaj obľubujete a preferujete. Ovocné mix-špízy môžu byť uložené na tácke, alebo naaranžované do veľkej jedlej kytice. Tá bude na Vašej svadbe skutočne neprehliadnuteľná, nielen pre jej farebnosť a vôňu, ale i  jej veľkosť. Priemer dosahuje cca 50-60 cm.              

         Ovocné špízy                          spizy

                      

ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA

Sa stala veľmi obľúbeným doplnkom, a čoraz častejšie sa objavuje nielen na svadbách, ale i oslavách, či večierkoch. Pravá najjemnejšia belgická  čokoláda Callebaut sa v kaskádach prelieva z vrchu nadol, po jednotlivých poschodiach, a vôkol nej sa šíri neodolateľná vôňa chutnej čokolády. Vaši hostia si tak môžu sami jednotlivé kúsky ovocia ponamáčať v čokoládovej fontáne, a vychutnať si úžasnú chuť čerstvého ovocia v čokoláde. Ideálny doplnok nielen k ovocným kyticiam, ale i k ovocným mix-špízom. 

Profesionálnu 4 kaskádovú, 60 cm vysokú čokoládovú fontánu  Vám vieme prenajať na celý víkend, čo je veľmi výhodné, najmä v prípade svadieb, či veľkých osláv. K fontáne dodávame pravú belgickú čokoládu Callebaut - mliečnu, horkú alebo bielu, ktorá je svojou viskozitou ideálna na bezproblémové fungovanie fontány.

 

                     fontanav                                     jahoda v čokoláde                                

 

 

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY 5 - 10 %

Pri objednávke ovocných kytíc, ovocia v čokoláde, ovocných mix-špízov môžete využiť aj výhodné množstevné zľavy. Pre individuálnu cenovú ponuku kontaktujte firmu OVOTICOO buď telefonicky : 0911 945 778, mailom : ovocnekyticky@gmail.com alebo osobne na Farskej 46 v Nitre.    

Cena

066
1066
3 položiek celkom