Svadby

SVADBY

Ozdobte si svoju svadobnú hostinu originálnymi ovocnými kyticami, ktorými zároveň vykúzlite pre Vašich svadobných hostí chutné, svieže občerstvenie priamo na dosah ruky, alebo si spestrite Váš candy bar, v ktorom úžasne vyniknú nielen ovocné kytice, ale i exkluzívne ovocie v čokoláde, či ovocné mix-špízy. Zabezpečujeme catering čerstvého a kvalitného ovocia v podobe ovocných kytíc OVOTICOO, ovocných mix-špízov a ovocia v čokoláde, ktoré nielen skvelo chutia, ale sú i krásnou a zaujímavou dekoráciou. Detaily radi prispôsobíme Vašim prianiam a požiadavkam, a zosúladime ich s Vašou svadobnou výzdobou.

PREZRITE SI NÁŠ SVADOBNÝ KATALÓG

 svadobnykatalog

DARČEK PRE NOVOMANŽELOV

Darujte novomanželom darček v podobe krásnej ovocnej kytice, doplňte ju dekoratívnymi bielymi srdiečkami z ananásu a čokolády, menami novomanželov, dátumom svadby alebo svadobným balónikom, a uvidíte ako sa zapáči všetkým svadobčanom. Zaraz sa stane lákavou a neprehliadnuteľnou, nielen pre jej úžasný vzhľad, ale i nádhernú ovocnú vôňu ktorá sa bude okolo nej šíriť. Kyticu si však môžete dať poslať aj ako darček s gratuláciou, novomanželom priamo domov či do práce.

                                    Srdce                                           LILIANA                                                                  

CANDY BAR

OVOCIE V ČOKOLÁDE

Ďalšou alternatívou občerstvenia a doplnkom na svadbách je svieže ovocie v čokoláde s rôznymi posýpkami a zdobením. Jednotlivé kúsky čerstvého ovocia sme ručne poobaľovali v pravej belgickej čokoláde, mliečnej, horkej alebo bielej a posýpali chutnými a dekoratívnymi posýpkami. Tými môžu byť sekané oriešky, mandle, strúhaný kokos, škoricový cukor, kandizované ovocie či cukrové perličky. Ovocno-čokoládové kúsky vyzerajú naozaj neodolateľne, servírujeme ich do košíčkov na podnosy, alebo do tvaru pyramídy, výber závisí len od Vás. Hosťom i v tomto prípade odpadá akékoľvek šúpanie, lúpanie, krájanie či delenie celého ovocia, naopak, svoje obľúbené kúsky ovocia v kombinácii s čokoládou i posýpkami si môžu vychutnať hneď a zaraz.

                         stojan                                   tacka                          

OVOCNÉ KYTICE

V candy bare taktiež úžasne vyniknú a pritiahnu pozornosť Vašich hostí. Nadchne ich aj veľká ovocná kytica, buď s čokoládou alebo bez, ak počítate aj s použitím čokoládovej fontány. Vaši svadobní hostia si tak potom budú môcť sami poobaľovať jednotlivé kúsky ovocia z kytice, v čokoláde priamo z fontány. 

                  Svadba                                          

OVOCNÉ MIX-ŠPÍZY

Kvalitné čerstvé ovocie sme nakrájali a striedavo ponapichovali na dlhé bambusové špajdle. Druhy ovocia si vyberáte vy, pochutíte si tak na kombináciách, ktoré naozaj obľubujete a preferujete. Ovocné mix-špízy môžu byť uložené na tácke, alebo naaranžované do veľkej jedlej kytice. Tá bude na Vašej svadbe skutočne neprehliadnuteľná, nielen pre jej farebnosť a vôňu, ale i  jej veľkosť. Priemer dosahuje cca 50-60 cm.              

         Ovocné špízy                        spizy

                      Ovocné mix-špízy naaranžované do veľkej kytice / priemer kytice 50 cm

ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA

Sa stala veľmi obľúbeným doplnkom, a čoraz častejšie sa objavuje nielen na svadbách, ale i oslavách, či večierkoch. Pravá najjemnejšia belgická  čokoláda Callebaut sa v kaskádach prelieva z vrchu nadol, po jednotlivých poschodiach, a vôkol nej sa šíri neodolateľná vôňa chutnej čokolády. Vaši hostia si tak môžu sami jednotlivé kúsky ovocia ponamáčať v čokoládovej fontáne, a vychutnať si úžasnú chuť čerstvého ovocia v čokoláde. Ideálny doplnok nielen k ovocným kyticiam, ale i k ovocným mix-špízom. 

Profesionálnu 4 kaskádovú, 60 cm vysokú čokoládovú fontánu  Vám vieme prenajať na celý víkend, čo je veľmi výhodné, najmä v prípade svadieb, či veľkých osláv. K fontáne dodávame pravú belgickú čokoládu Callebaut - mliečnu, horkú alebo bielu, ktorá je svojou viskozitou ideálna na bezproblémové fungovanie fontány.

                     fontanav                                     jahoda v čokoláde                                

 

 

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY 5 - 10 %

Pri objednávke ovocných kytíc, ovocia v čokoláde, ovocných mix-špízov môžete využiť aj výhodné množstevné zľavy. Pre individuálnu cenovú ponuku kontaktujte firmu OVOTICOO buď telefonicky : 0911 945 778, mailom : ovocnekyticky@gmail.com alebo osobne na Farskej 46 v Nitre.    

 
0
68 1068

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom