Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

DOPRAJTE SI KYTICU I ŠAMPANSKÉ :)

Ovocné kytice Ovoticoo i na jeseň hýria nielen všetkými jesennými farbami ale i chuťami, veď také hrozno, jabĺčka či hrušky sú práve v tomto čase najchutnejšie a najšťavnatejšie :). A keďže ani na jeseň nezaháľame, prinášame vám i ďalšiu chutnú a originálnu Novinku v podobe našej "Kytice so šampanským".

TOP 5 JESENNÝCH KYTÍC

          susane                 Isabelakytica                 jesennakytica           VIKT                            MARGARET

V našich chutných jesenných kompozíciách nesmú chýbať už spomínané hrušky, jabĺčka, biele a tmavé hrozno či exotické figy, samozrejme v kombinácii s ďalším obľúbeným ovocím ako sú ananás, jahody, sladké cukrové melóny, pomaranč, kivi a belgická čokoláda Callebaut.

Aj jesenné kytice sú veľkosti S až XXL, obľúbená je na jeseň i kombinácia viacerých druhov čokolád v 1 kytici, čo pôsobí nielen efektne ale i chuťovo variabilne a zaujímavo. 

NAŠA OKTÓBROVÁ NOVINKA - " KYTICA SO ŠAMPANSKÝM "

Okrem toho že jahody patria k vášmu najobľúbenejšiemu ovociu v našich ovocných kytičkách už niekoľko rokov, vedeli ste že jahody zvýrazňujú chuť šampanského ? Je to všeobecne známy fakt, a jahody sa preto s obľubou podávajú k šampanskému pri najrozličnejších recepciách, akciách, routoch, plesoch či na oslavách. Aby ste si mohli i vy vychutnať toto jedinečné spojenie čerstvých jahôd, avšak efektne naaranžovaných do krásnej ovocnej kytice, prinášame vám novinku "Kyticu so šampanským" Hubert De luxe. Táto elegantná ovocná kytica sa hodí ako skvelý darček nielen k narodeninám či meninám, ale i k výročiu pre vašu lásku, alebo zaujímavý present a poďakovanie pre vašich zamestnancov či obchodných partnerov k Vianociam či ukončeniu roka. Okrem jahôd ozdobne dekorovaných belgickou čokoládou si v nej pochutíte i na ananásových kvetinkách, lístkoch zo sladkého melóna Cantaloupe a žltého melóna, i tmavom hrozne. 

kyticaso%C5%A1ampanskym 

DORUČOVANIE KYTÍC

Chcete svojho oslávenca prekvapiť darčekom doručením do práce či priamo domov ? Donáška našich ovocných kytíc i bonboniér je vám k dispozícii 7 dní v týždni, v rámci západného a stredného Slovenska. Samozrejme, pokiaľ si chcete prísť po kyticu osobne, vyzdvihnúť si ju môžete u nás na predajni Farská ul.46, v Nitre.

 

SVADBA NA JESEŇ ? INŠPIRÁCIA NIELEN DO SVADOBNÉHO CANDY BARU :)

stojan                                                      stojansjahodami  

Veľmi efektne a štýlovo, na oslavách či svadbách pôsobí ovocie v čokoláde naaranžované na 3 poschodovom stojane zlatej či striebornej farby. Samozrejme druh ovocia, posýpky a výber čokolády sú podľa vášho želania.

REZERVÁCIE A PRENÁJOM ČOKOLÁDOVEJ FONTÁNY

Prenájom našej profesionálnej celonerezovej 4 kaskádovej GASTRO fontány máme stále v akcii za cenu od 45 EUR na celý víkend. Rezervácie na vaše svadby či oslavy prijímame buď telefonicky alebo mailom. 

 

Prajem vám krásnu jeseň,

Ingrid Omelková - Ovoticoo