Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Prekvapte svoje ratolesti zdravým, chutným a originálnym darčekom

Deň detí je tu už o 2 dni a keďže nám tento rok pripadne 1. jún na sobotu, o veselý víkend máme postarané :).

Už viete čím svoje ratolesti prekvapíte ? Chutné a najmä zdravé a originálne darčeky v podobe našich ovocných kytíc či ovocných mix-špízov,sa tešia veľkej obľube nielen u dospelých, ale i u detí všetkých vekových kategórií. Každý si v nich nájde to "svoje" obľúbené ovocie, navyše originálne dotvorené a naaranžované do pestrofarebných a voňavých kytičiek.

Ovocné kytice upútajú jednak svojím veselým a pestrofarebným vzhľadom, ale zároveň je na nich úžasné to, že deťom hravou a zábavnou formou naservírujete ovocie. Deti si môžu sami postupne vychutnávať ten-ktorý ovocný kúsok, a vám ako i deťom odpadá akékoľvek lúpanie, šúpanie, delenie či krájanie celého ovocia na menšie časti. Každý ovocný kúsok je totižto tak akurát na jedno sústo, a to ďalšie môže byť chuťovo a farebne úplne iné. Deti z toho budú nadšené ! Navyše sme detské kytičky naaranžovali do veselých misiek pastelových odtieňov či s rozprávkovými motívmi. 

 

Pridajte veselé detské balóniky a čokoládu naviac  

Aby mali deti zo svojho ovocného darčeka ešte väčšiu radosť, pridať im do kytičky môžete aj veselé doplnky v podobe detských balónikov - pre chlapca či dievča, alebo detské párty píšťalky. Dopriať im však môžete aj čokoládu navyše, buď vo forme ananásovo-čokoládového motýlika či srdiečka, alebo mena, vyskladaného z ovocných písmenok.

 auto   smajlik  princeznahallokittypistalka                                                   

 

TOP 6 najobľúbenejších ovocných kytíc pre deti

  Kinderkytica                       NATALIA