Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

SISSI

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€29
Kategória: SISSI

Kytička s názvom SISSI je naozaj výnimočná. Očarí nielen nápaditými ananásovo- melónovými kvetinkami, ale najmä ich kombináciou s jahodami. Pri nich totižto ananás i melónové lístočky krásne vyniknú, a biela keramická nádoba to všetko ešte zvýrazňuje. Nechýbajú však ani polmesiačiky sviežeho pomaranča, ktorý túto kytičku osvieži a príjemne spestrí. Skvelý kontrast v tomto ovocnom aranžmáne dodáva sladké tmavé hrozno a jahody obalené v čokoláde. Krásna, milá a decentná - to je SISSI. 

Zloženie : 

  • ananás
  • jahody
  • melón Gália
  • tmavé hrozno
  • pomaranč
  • čokoláda Callebaut

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : S 

Výška : 24 cm

Hmotnosť ovocia :  1.000 g

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

 

 

 

SISSI