Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

TOP 10 chutných Valentínok pre Vašu lásku

Už o pár dní oslavujeme krásny a populárny sviatok - Valentín. Tešia sa mu nielen zaľúbené páry, no krásnym darčekom na tento sviatok môžete potešiť ako ženu tak i muža, ktorí sú jednoducho vášmu srdcu blízky a záleží vám na nich. 

Aby ste vašim Valentínskym darčekom svoju lásku nielen prekvapili, ale dopriali jej/mu i potešenie z úžasnej chuti a lákavej vône čerstvého ovocia a belgickej čokolády, prinášame vám i tento rok TOP nádielku najobľúbenejších Valentínskych darčekov.

JAHODY A VALENTÍN .... jednoducho patria k sebe

Či už sú to ovocné kytice, bonboniéry s čerstvým ovocím v čokoláde alebo jahodové boxy, jednu vec majú spoločnú :).

Akú ? Naj ovocím na Valentína sú jahody, a to hneď na niekoľko spôsobov. Vaša láska si ich môže vychutnať buď krásne naaranžované do ovocnej kytičky, alebo v kombinácii s ďalším ovocím a čokoládou.

Sladučké jahody v belgickej čokoláde s posýpkami ponúkajú naše Jahodové bonboniéry, ktoré sú exkluzívne zabalené do krabičiek zlatej a striebornej farby previazané červenou mašľou, ale i Jahodové boxy, ktoré nielenže krásne vyzerajú ale sú skutočným trendy darčekom ako pre dámy tak i pre pánov.

Vychutnať si v nich môžete aj ruby čokoládu, ktorej ružová farba sa úžasne hodí práve na Valentína - ideálne pre dámy. Priateľa alebo manžela zase isto poteší Pánsky box s jahodami v čokoláde a fľaškou 0,2 l šampanského Hubert. 

 

TOP 10 Valentínskych chutných ovocných darčekov

VALENTINE     lovekytica   afrodita    NIKA

LOLITALILIANAKAROLINE     ANGELIKA

jahodovyboxruzovy                           jahodysrdce

                                                                    

A ČÍM VAŠU KYTIČKU EŠTE VYŠPERKUJETE A DOLADÍTE ? PREDSA PRIDANÍM DOPLNKOV A KRÁSNYM VENOVANÍM 

Do ovocnej kytičky si môžete pridať ovocné srdce z ananásu obalené v čokoláde, alebo bez nej. Krásne však kyticu doplní aj balónik v tvare srdca, alebo motýliky. No a samozrejme, nezabudnite na krásny odkaz, v podobe venovania, text ktorého vytlačíme na špeciálnu kartičku a doručíme spolu s ovocnou kyticou presne tam kam potrebujete.

       Balonik                    Srdce                srdceananás

JAHODOVÉ BOXY

Prvý krát sme práve v jahodových boxoch použili ruby čokoládu, a v čom spočíva jej tajomstvo ? No predsa v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, ktoré vzišli z rubínového kakaového bôbu - bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm. Jedinečnú rubínovú farbu a chuť intenzívnej ovocnosti zažijete i v našom exkluzívnom a romanticky ladenom Ružovom boxe a Ružovom Raffaello boxe.

Kombináciu troch čokolád si zas vychutnáte v Special boxe a Special Raffaello boxe alebo Detskom boxe. Pre pánov sme pripravili jedinečný Pánsky box, s jahodami v mliečnej a bielej čokoláde s mini fľaškou šampanského Hubert. 

jahodovyboxruzovy      specialbox                   jahodovyboxruzovyraffaello

panskybox                                       detskybox

JAHODOVÉ BONBONIÉRY

Valentínska srdiečková bonboniéra je dostupná v niekoľkých veľkostiach, podľa počtu jahôd v čokoláde, a rovnako i bonboniéry v klasickej krabičke môžu byť veľkosti MINI s 9 jahodami v čokoláde alebo NORMAL s 15 jahodami v čokoláde. Výber máme opäť pestrý, závisí už len od vás, akú čokoládu preferujete a obľubujete :).

rubinovalady                 jahodysrdce                  jahodovaladyspecial

PRINÁŠAME I NOVÉ VÝNIMOČNÉ DOPLNKY

Na spestrenie nielen Jahodových boxov ale i ovocných kytíc, keď chcete zvýrazniť a personalizovať odkaz obdarovanej osobe, stačí pridať ako doplnok nápis Happy birthday alebo srdiečko - zlatej alebo červenej farby. Viditeľnosť doplnku je z každej strany, a zaiste znásobí i radosť z vášho ovocného darčeka.

napichovadla       love    srdcezlate    valentin

OBJEDNÁVANIE A DORUČOVANIE NAŠICH OVOCNÝCH DARČEKOV

Už tradične si môžete objednať ktorýkoľvek náš ovocný darček min.24 hod.vopred cez náš eshop alebo na t.č.0911 945 778. Donáška je možná v rámci západného a stredného Slovenska. Objednávky na Valentína ešte stále prijímame, nezabudnite pridať krásne venovanie - doručenie bude samozrejme 14.2. na Valentína.

Chutné Valentínske darčeky v podobe Srdiečkových bonboniér s jahodami v čokoláde a ovocných kytičiek v keramickom hrnčeku budú na Valentína k dispozícii i k osobnému odberu u nás na predajni - Farská 46 v Nitre.

 

Prajeme vám krásneho a nezabudnuteľného Valentína :)