Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

ANGELIKA

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39
Kategória: Ovocné kytice

Jahody v obľúbenej belgickej čokoláde Callebaut - mliečnej i bielej ( alebo variant horkej a bielej ) posiate kokosom, orieškami, či ozdobne dekorované čokoládou. Kto by odolal ? Ovocná kytička ANGELIKA vás zláka nielen svojou krásou ale najmä lahodou chuťou. Ochutnajte aj vy jej  rôznorodé kombinácie, a určite si ju zamilujete :). Či už kytičku darujete k sviatku, alebo ňou chcete prekvapiť svoju polovičku, s ANGELIKOU sa vám to zaiste podarí. Navyše sa krásne vyníma aj v candy bare, kde zaručene priláka množstvo svadobných hostí.

Zloženie :

  • jahody
  • čokoláda Callebaut mliečna, biela, horká
  • kokos strúhaný
  • karamelizované oriešky

Alergény : mlieko, sója, orechy

Veľkosť : M

Výška : 24 cm

Hmotnosť : 750 g

 

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov. Alergény sú označené tučným písmom.