Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Deň detí - Kytička Tučniak a Psík

PREDSTAVUJEME CHUTNÉ NOVINKY KU DŇU DETÍ 

OVOCNÉ KYTIČKY TUČNIAK A PSÍK

Deň detí oslavujeme tentokrát vo štvrtok 1. júna, a ako každý rok i tento sme si pre vás pripravili zaujímavé Novinky :).

Sú nimi pestré ovocné kytičky s názvom Tučniak a Psík, podľa variantu nádoby v akom je celá ovocná kompozícia naaranžovaná.

Našimi ovocnými kytičkami zaiste vykúzlite úsmev na tvári a nadšenie z darčeka nielen u detí no i dospelých. Veselé keramické nádoby v tvare tučniaka alebo psíka vás pobavia, šťavnaté ovocie v nich naaranžované zase vyskúša vaše chuťové poháriky.

Deti si pochutia na 6 druhoch ovocia, v kytičke krásne vyniknú biele lístočky sladučkého žltého melóna ktoré sa striedajú s jahodami. Ďalej si deti pochutia na bielom hrozne, ananásových kvetinkách a čučoriedkach. Neprehliadnuteľné sú i hrušky zdobené belgickou čokoládou podľa vášho výberu no a samozrejme nesmú chýbať ani jahody obalené do čokolády.

Kytička je krásnym darčekom pre deti nielen k sviatku, no zaiste ňou svoju ratolesť potešíte i na deň detí alebo ňou môžete pripraviť zdravé pohostenie pre kamarátov do škôlky. 

Video k produktu nájdete TU.  

tucniak                     tucniakdetail

psik                  obal