Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

NAJ 10 Valentínskych darčekov

ČÍM PREKVAPIŤ NA VALENTÍNA ? 

Už len pár dní a je tu opäť Valentín. Tento veľmi obľúbený sviatok oslavujú nielen zaľúbené páry, no krásnym darčekom na tento sviatok môžete potešiť ako ženu tak i muža, ktorí sú jednoducho vášmu srdcu blízky a záleží vám na nich. 

Aby váš Valentínsky darček nielenže prekvapil, ale obdarovanej osobe priniesol aj potešenie z chuti a lákavej vôňe, vyskúšajte ovocné kytice Ovoticoo či bonboniéry s čerstvým ovocím v belgickej čokoláde. Už niekoľko rokov pre vás tvoríme a pripravujeme chutné ovocné produkty, a preto vám teraz ponúkame prehľad našich TOP 10 Valentínskych darčekov, ktoré sa tešia veľkej obľube práve na Valentína.

K tomuto sviatku už tradične preferujete a i my odporúčame najmä kytice s jahodami, či jahodami v čokoláde, rovnako sa veľkej obľube tešia aj bonboniéry s jahodami v belgickej čokoláde s posýpkami, či naša Srdiečková čokoláda.

 

TOP 10 chutných Valentíniek

VALENTINE     lovekytica afrodita NIKA

Isabelakytica      LOLITA     LILIANA KAROLINE                                 

         Jahodovalady                        čokoládaovocná       

 

 A ČÍM VAŠU KYTIČKU EŠTE VYŠPERKUJETE A DOLADÍTE ?

PREDSA PRIDANÍM DOPLNKOV A KRÁSNYM VENOVANÍM ....

Do ovocnej kytičky si môžete pridať ovocné srdce z ananásu obalené v čokoláde, alebo bez nej. Krásne však kyticu doplní aj balónik v tvare srdca, alebo motýliky. No a samozrejme, nezabudnite na krásny odkaz, v podobe venovania, text ktorého vytlačíme na špeciálnu kartičku a doručíme spolu s ovocnou kyticou presne tam kam potrebujete.

       Balonik                                        Srdce 

 

DORUČOVANIE NA VALENTÍNA

Ovocné kytice i na Valentína doručujeme v rámci západného a stredného Slovenska, alebo si ovocný darček môžete prísť vyzdvihnúť osobne k nám na predajňu / Farská 46, Nitra /.

Objednávky ovocných kytíc či bonboniér na špeciálne termíny ako Valentín, Deň matiek, a pod., prijímame i v predstihu, a môžete si ich zarezervovať už od tejto chvíle, buď objednávkou cez náš eshop : www.ovocnekyticky.sk alebo na t.č. 0911 945 778.

 

Krásneho Valentína vám praje

Ingrid Omelková - Ovoticoo