Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Objavte Super Novinku - Jahodové boxy

Mesiac január je už čoskoro za nami, zima trvá, hoci snehu sme si veľa neužili.... snáď len tí z vás, ktorí boli na lyžovačke niekde na horách.

My sme tento zimný mesiac využili dosť kreatívne, a plní energie sme sa pustili do úžasných TOP NOVINIEK pre vás - keďže už čoskoro vo februári je tu veľmi obľúbený sviatok Valentín.

Aby ste si ho mohli vychutnať čo najviac a pripraviť pre vašu lásku opäť niečo nové, trendy a exkluzívne, verím že sa necháte nami inšpirovať ....pretože máme pre vás úplne nové JAHODOVÉ BOXY, JAHODOVÉ BONBONIÉRY a v nich obľúbenú RUBY ČOKOLÁDU :)

JAHODOVÉ BOXY

Sú úplne novým a exkluzívnym ovocným darčekom, ktorý sa hodí na akúkoľvek príležitosť. Potešíte nimi svojich blízkych nielen na narodeniny či meniny, no sú perfektným a nápaditým darčekom i na Valentína - pre vašu lásku, na deň matiek - pre maminu alebo babku, na deň otcov - pre ocina či dedka alebo na deň detí.

Každý box je jedinečný a originálny, Jahodové boxy sú určené ako pre dámy tak i pre pánov, a takisto sme nevynechali ani našich najmenších, ktorí si môžu pochutiť na detskej chutnej maškrte:).

Prinášame vám 3 rôzne veľkosti S, M a L, ktoré závisia od priemeru boxu a tým pádom množstva jahôd v čokoláde v ňom obsiahnutom.

SPOZNAJTE TAJOMSTVO RUBY ČOKOLÁDY

Tie najkrajšie sladučké jahody sme poobaľovali do mliečnej, bielej alebo ruby čokolády Callebaut a ozdobili chutnými posýpkami. Prvý krát sme použili RUBY čokoládu, pretože jej typická ružová farba a jedinečná chuť sa hodí práve na Valentína. A v čom spočíva jej tajomstvo?   

No predsa v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, ktoré vzišli z rubínového kakaového bôbu - bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm. Jedinečnú rubínovú farbu a chuť intenzívnej ovocnosti zažijete i v našom exkluzívnom a romanticky ladenom Ružovom boxe a Ružovom Raffaello boxe.

Kombináciu troch čokolád si zas vychutnáte v Special boxe a Special Raffaello boxe alebo Detskom boxe. Pre pánov sme pripravili jedinečný Pánsky box, s jahodami v mliečnej a bielej čokoláde s mini fľaškou šampanského Hubert. 

jahodovyboxruzovy            specialbox             jahodovyboxruzovyraffaello

panskybox          detskybox

NOVÉ JAHODOVÉ BONBONIÉRY

Ak však predsa len máte radšej jahody uložené v krabičke ako bonboniéru, aj tu máme pre vás niekoľko NOVINIEK a tipov. Bonboniéry môžu byť veľkosti MINI s 9 jahodami v čokoláde alebo NORMAL s 15 jahodami v čokoláde. Výber máme opäť pestrý, závisí už len od vás, akú čokoládu preferujete a obľubujete :).

rubinovalady                              jahodovaladyspecial

PRINÁŠAME I NOVÉ VÝNIMOČNÉ DOPLNKY

Na spestrenie nielen Jahodových boxov ale i ovocných kytíc, keď chcete zvýrazniť a personalizovať odkaz obdarovanej osobe, stačí pridať ako doplnok nápis Happy birthday alebo srdiečko - zlatej alebo červenej farby. Viditeľnosť doplnku je z každej strany, a zaiste znásobí i radosť z vášho ovocného darčeka.

napichovadla       love    srdcezlate    valentin

OBJEDNÁVANIE A DORUČOVANIE NAŠICH OVOCNÝCH DARČEKOV

Už tradične si môžete objednať ktorýkoľvek náš ovocný darček min.24 hod.vopred cez náš eshop alebo na t.č.0911 945 778. Donáška je možná v rámci západného a stredného Slovenska. Objednávky na Valentína prijímame i v predstihu, nezabudnite pridať krásne venovanie - doručenie bude samozrejme 14.2. na Valentína.