Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Veľkonočná nádielka

Už len pár dní nás delí od Veľkonočných sviatkov, verím však, že tie voľné dni si naplno vychutnáte a ostane čas i na príjemnú jarnú prechádzku :). 

Že nie všetci vám srdcu blízky budú s vami ? Potešte ich teda aspoň na diaľku, a pošlite im chutný pozdrav, nech vedia že na nich myslíte ...

 

velkanoc 

Naše veselé a chutné Veľkonočné doplnky - kraslice alebo zajačika, si môžete pridať do akejkoľvek kytice podľa vášho výberu a dopriať si tak o pár kúskov ovocia navyše.

 

Jarná Novinka - ovocná kytica LUCREZIA 

 

LUCREZIA                                           lucrdetail

LUCREZIA je svieža, energiou nabitá ovocná kytica, v ktorej vyniká ovocie typicky jarnými farbami - žltej, oranžovej, zelenej a červenej. Nápadité a čokoládou ozdobne dekorované sú veľké ananásové kvety, neprehliadnuteľné sú i jahody dekorované kontrastnou bielou čokoládou, a navyše sme ďalšie jahody poobaľovali do horkej či mliečnej čokolády  a posýpali karamelizovanými orieškami alebo farebným cukrovým posypom. Ďalej si v kytici pochutíte na sladkých lístkoch z melóna Cantaloupe, pomaranči a bielom hrozne. 

Kytica je pripravovaná vo veľkosti M a L, ideálna ako svieži ovocný darček k sviatku či pohostenie na jarnú oslavu, plné chutného šťavnatého ovocia a vitamínov, ktoré zaisto zaženú i jarnú únavu, povzbudia a doplnia energiu.

 

Ďalšie chutné Novinky - Jahodové srdce   

Jahodovesrdce        Srdcekrabicka        Jahodove

 

Tie najlepšie šťavnaté čerstvé jahody sme poobaľovali do mliečnej, horkej i bielej belgickej čokolády Callebaut a posýpali samými chutnými dobrotami alebo ozdobne dekorovali kontrastnou čokoládou. Každá jahoda je tak iná, ako vzhľadovo tak i chuťovo. S posýpok si môžete vychutnať karamelizované oriešky či mandle, kokos, strúhané mandle, mak, čokoládové vločky, čokoládovú ryžu, farebný cukrový posyp, cukrové srdiečka. Jahodová bonboniéra je v dvoch veľkostiach, podľa počtu jahôd a gramáže. Vo veľkosti MINI sa nachádza 5 až 6 jahôd v čokoláde / závisí od veľkosti jahôd /, vo veľkosti NORMAL 15 jahôd v čokoláde. Jahody sú uložené do krásnej smotanovo- ružovej krabičky v tvare srdca, menšej či väčšej veľkosti. 

 

Jahodová lady Exclusive 

Je naša NOVÁ bonboniéra s 15 šťavnatými jahodami v mliečnej a horkej čokoláde Callebaut, ktoré sú ozdobne dekorované kontrastnou čokoládou. Jahody sú opäť uložené do krabičky zlatej alebo striebornej farby a previazané stuhou. Perfektný dezert i na váš Veľkonočný stôl :).

 

ladyexclusive             jahodovaladyexclusive

 

TOP 6 Jarných ovocných kytíc 

 

      TALIA              JOHANA          CHARLOTTE

  

KAROLINE               Isabelakytica        sisi

 

 

Otváracia doba počas Veľkonočných sviatkov 

piatok 19.4., nedeľa 21.4., pondelok 22.4. - ZATVORENÉ

 

V sobotu 20.4. bude prevádzka otvorená. 

Je teda možný osobný odber kytíc a bonboniér v sobotu u nás na predajni - Farská 46, Nitra. 

Taktiež je možná donáška v sobotu 20.4.

 

Prajem vám veselú Veľkú noc,

Ingrid Omelková - Ovoticoo