Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Ružový box

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€38 €50 €28 od €28
Kategória: Jahodové boxy

Ponorte sa s nami do tajomstva Ruby čokolády - najneobvyklejším objavom čokolády za 80 rokov.Tento skvost prírody prekvapuje a spočíva v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, ktoré vzišli z rubínového kakaového bôbu - bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm. Jedinečnú rubínovú farbu a chuť intenzívnej ovocnosti zažijete i v našom exkluzívnom a romanticky ladenom Ružovom boxe. Objavte vďaka nemu spojenie úžasnej chuti ruby čokolády Callebaut s čerstvými sladučkými jahodami a jemne ladenými posýpkami / ružové a strieborné cukrové perličky, srdiečka / i ozdobné dekorovanie bielou čokoládou. Jahodové boxy sú ružovej alebo smotanovej farby, efektne previazané saténovou mašľou a darčekovo zabalené do celofánu.

Ružovým boxom zaručene prekvapíte svoju lásku nielen na Valentína či k výročiu, no krásne vynikne i v candy bare, alebo ako sladký romantický darček pre novomanželov. Navyše si doň môžete pridať naše doplnky, podľa typu sviatku či oslavy, v zlatej alebo červenej farbe.    

Zloženie :

  • jahody
  • belgická čokoláda Callebaut ruby a biela
  • farebný cukrový posyp- ružový, strieborný
  • cukrové srdiečka- červené

 

Veľkosť boxu : S                                                     

Priemer boxu : 13 cm                                              

Hmotnosť ovocia v čokoláde : cca 400 g 

 

Veľkosť boxu : M 

Priemer boxu : 15 cm     

Hmotnosť ovocia v čokoláde : cca 660 g                   

 

Veľkosť boxu : L 

Priemer boxu : 19 cm

Hmotnosť ovocia v čokoláde : cca 920 g                                                         

Alergény : mlieko, sója, pšenica

Na hlavnom obrázku je veľkosť boxu S.

Doplnky do boxu - plastové napichovadlá s obrázkami nie sú súčasťou boxu. 

 

Farba boxu sa môže líšiť od obrázka.

Produkt môže obsahovať alergény. 

Box obsahuje bambusové špajdle, manipulujte preto s nimi opatrne.

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%., čokoláda Callebaut  ruby 47,3%, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené odstredené mlieko,plnotučné mlieko,kakaová hmota,emulgátor:sójový lecitín,kyselina:kyselina citrónová;prírodná vanilková príchuť.Minimálny obsah kakaa 47,3%., cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).,Dekor mix ružový, Zloženie:cukor,dextróza,ryžová múka,glukózový sirup,pšeničný škrob, modifikovaný škrob,kakaové maslo,škrob,potraviny s farbiacim účinkom(koncentrát z reďkvy,sladkých zemiakov,požltu farbiarskeho,citrónu,červenej repy,jabĺk a čiernych ríbezlí),rastlinný tuk palmový,farbivá/oxid titatničitý,oxidy a hydroxidy železa),leštiace látky/šelak,včelí vosk),zahusťovadlo(tragant),rastlinný olej kokosový,jedlá soľ, aróma,kyselina(kyselina citrónová),protihrudkovacia látka(mastenec).,Cukrovinka-cukrové srdiečka červené, Zloženie: cukor(84%),ryžová múka,olej z ryžových otrúb,zemiakový škrob,aróma,farbivá:E101,E120.Alergény sú označené tučným písmom.