Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

3 NOVÉ hity tohto leta

KRÁSNE, CHUTNÉ A ŠŤAVNATÉ NOVINKY TOHTO LETA   

Slnko, voda, dovolenky, grilovačky, dlhé večery a posedenia s priateľmi a rodinou ..... aktivity na ktoré sme sa mnohí tešili, a ktoré si konečne môžeme aj toto leto dopriať :). 

My sme v tomto pred - dovolenkovom období nezaháľali, a pripravili sme pre vás 3 krásne, nové, kvetinové no najmä šťavnaté a osviežujúce ovocné kytice, ktoré už teraz patria k hitom tohto leta ! Keďže k letu patria najmä kvety akýchkoľvek veľkostí, tvarov či farieb, vsadili sme na chutné kvetinové variácie aj my. 

KAROLINE

Ovocná kytica KAROLINE si vás na prvý pohľad získa svojou pestrosťou a farebnosťou. Chutné ovocné kvetinky sme tentokrát povykrajovali nielen z ananásu ale i červeného vodového melóna / bezjadierkového/, ktorý najmä v lete patrí medzi veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Medzi pestrofarebnými veľkými či menšími kvetmi kyticu dopĺňajú sladké jahody, a šťavnaté biele a tmavé hrozno. Stredy kvetiniek sú tiež veľmi pestré a originálne, tvoria ich maliny, čučoriedky, žltý melón či hrozno. KAROLINE je vskutku krásna a veľkolepá ovocná kytica, ktorá poteší každého oslávenca a spestrí každú párty, svadbu či oslavu. Dostupná je v 3 veľkostiach, M, L a XL.

                      LOLITA                                                                                    LOLITA je milá, veselá kytička veľkosti S, ktorá vás osvieži ananásom, červeným melónom bez jadierok, jahodami, bielym hroznom a čučoriedkami. Niektoré jahody sú poobaľované a ozdobne dekorované čokoládou Callebaut a posýpané farebnou cukríkovou posýpkou. Kytičke dominujú 2 veľké ovocné motýliky, opäť jeden z ananásu a jeden z červeného melóna, ozdobené čokoládou a cukríkovou posýpkou. 

                                                            CHARLOTTE                        CHARLOTTE je názov našej tretej letnej NOVINKY, ktorá je plná letného ovocia a sviežosti. Ovocné kvety z ananásu a melóna sa striedajú s obľúbenými nektarinkami, jahodami, jahodami v čokoláde s posýpkou, bielym a tmavým hroznom, malinami a zelenkavými lístočkami zo sladkého melóna Gália. Jahody si samozrejme ako tradične môžete dopriať nielen v mliečnej, ale i horkej alebo bielej čokoláde, výber závisí od vás. Kytica CHARLOTTE je dostupná v 2 veľkostiach M a L. 

Veríme, že sme vás našimi letnými novinkami nadchli a potešili, a že už teraz rozmýšľate pri akej príležitosti by ste s nimi svoje okolie potešili. 

 

Prajem vám krásne leto, skvelé dovolenky a najmä veľa slnka :)