Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Chutné jesenné novinky

PREDSTAVUJEME CHUTNÉ NOVINKY

 PRE JESEŇ 2018

Pre túto jesennú sezónu 2018, sme si pre vás pripravili opäť niečo nové, netradičné i originálne zároveň. Babie leto sa už chýli ku svojmu koncu, a denná dávka vitamínov bude isto na nezaplatenie. Spríjemnite a skrášlite si tieto sychravé dni veselými, pestrými farbami našich ovocných kytíc, ktoré nikdy nezvädnú ani vás neomrzia, pretože vám a vašim oslávencom padnú vždy na úžitok :). 

Potešte sa teda najskôr ich vôňou a farbami, a neskôr si ich vychutnajte v kruhu vašich blízkych, priateľov či kolegov v práci. Takejto kytici sa potešia naozaj všetci a zaiste nevyjde nazmar ani kúsok :).

  jesennakytica                                         

Prvou novinkou je naša " JESENNÁ KYTICA " do ktorej sme po prvý krát naaranžovali aj čerstvé sladučké figy, ktoré sú tradičným jesenným ovocím v tropickom podnebí. Tie sme doplnili "našim" typickým jesenným ovocím, akým sú červené a zelené jabĺčka - poobaľované do čokolády a posýpok, biele a tmavé hrozno. Ananásové kvetinky sme tentokrát vymenili za lístočky z ananásu rôznych tvarov a veľkostí, niektoré dekorovali čokoládou a posýpkami. Jahody celú kompozíciu farebne a chuťovo dopĺňajú, aj spolu s našim veselým šarkanom. Kyticu sme tentokrát aranžovali do čisto "prírodnej nádoby" z Hokaido tekvičky :). 

 

ovocnyjezko              jezko                     balenie

Ďalšou chutnou novinkou sú naši OVOCNÍ JEŽKOVIA, v dvoch variantách - s bielym alebo tmavým hroznom. Telo ježka tvorí banán, a hotový produkt je darčekovo zabalený do celofánu, a položený na dekoračnom podklade z tvrdeného papiera. Isto si na ňom radi pochutia nielen deti, ale i dospelí :). 

 

Ovocné kytice Ovoticoo ako i všetky naše ovocné darčeky tradične doručujeme 7 dní v týždni, presne tam kam potrebujete, v rámci západného a stredného Slovenska. Ak ste z Nitry a blízkeho okolia, pre kytičku si môžete prísť aj osobne, k nám na predajňu - Farská 46, Nitra. 

Prajem vám krásnu jeseň a príjemné hodovanie :)