Chutné jesenné novinky

PREDSTAVUJEME CHUTNÉ NOVINKY

 PRE JESEŇ 2018

Pre túto jesennú sezónu 2018, sme si pre vás pripravili opäť niečo nové, netradičné i originálne zároveň. Babie leto sa už chýli ku svojmu koncu, a denná dávka vitamínov bude isto na nezaplatenie. Spríjemnite a skrášlite si tieto sychravé dni veselými, pestrými farbami našich ovocných kytíc, ktoré nikdy nezvädnú ani vás neomrzia, pretože vám a vašim oslávencom padnú vždy na úžitok :). 

Potešte sa teda najskôr ich vôňou a farbami, a neskôr si ich vychutnajte v kruhu vašich blízkych, priateľov či kolegov v práci. Takejto kytici sa potešia naozaj všetci a zaiste nevyjde nazmar ani kúsok :).

  jesennakytica                                         

Prvou novinkou je naša " JESENNÁ KYTICA " do ktorej sme po prvý krát naaranžovali aj čerstvé sladučké figy, ktoré sú tradičným jesenným ovocím v tropickom podnebí. Tie sme doplnili "našim" typickým jesenným ovocím, akým sú červené a zelené jabĺčka - poobaľované do čokolády a posýpok, biele a tmavé hrozno. Ananásové kvetinky sme tentokrát vymenili za lístočky z ananásu rôznych tvarov a veľkostí, niektoré dekorovali čokoládou a posýpkami. Jahody celú kompozíciu farebne a chuťovo dopĺňajú, aj spolu s našim veselým šarkanom. Kyticu sme tentokrát aranžovali do čisto "prírodnej nádoby" z Hokaido tekvičky :). 

 

ovocnyjezko              jezko                     balenie

Ďalšou chutnou novinkou sú naši OVOCNÍ JEŽKOVIA, v dvoch variantách - s bielym alebo tmavým hroznom. Telo ježka tvorí banán, a hotový produkt je darčekovo zabalený do celofánu, a položený na dekoračnom podklade z tvrdeného papiera. Isto si na ňom radi pochutia nielen deti, ale i dospelí :). 

 

Ovocné kytice Ovoticoo ako i všetky naše ovocné darčeky tradične doručujeme 7 dní v týždni, presne tam kam potrebujete, v rámci západného a stredného Slovenska. Ak ste z Nitry a blízkeho okolia, pre kytičku si môžete prísť aj osobne, k nám na predajňu - Farská 46, Nitra. 

Prajem vám krásnu jeseň a príjemné hodovanie :)