Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

5 veľkých letných hitov

PREDSTAVUJEME 5 NAJOBĽÚBENEJŠÍCH KYTÍC TOHTO LETA 

  

Slnko, voda, dovolenky, dlhé večery a posedenia s priateľmi a rodinou ..... aktivity na ktoré sme sa tešili, a ktoré si konečne môžeme aj toto leto dopriať :). 

A aby boli vaše letné oslavy a párty toto leto ešte dokonalejšie, originálnejšie a chutnejšie, pripravili sme pre vás prehľad 5 - tich najžiadanejších a najpredávanejších ovocných kytíc, ktoré patria k veľkým hitom práve v období leta. Keďže k letu patria najmä kvety akýchkoľvek veľkostí, tvarov či farieb, niet divu že práve takéto svieže a chutné kvetinové variácie patria už niekoľko rokov medzi vaše najobľúbenejšie :).  

             KAROLINE

Ovocná kytica KAROLINE si vás na prvý pohľad získa svojou pestrosťou a farebnosťou. Chutné ovocné kvetinky sme tentokrát povykrajovali nielen z ananásu ale i červeného vodového melóna / bezjadierkového/, ktorý najmä v lete patrí medzi veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Medzi pestrofarebnými veľkými či menšími kvetmi kyticu dopĺňajú sladké jahody, a šťavnaté biele a tmavé hrozno. Stredy kvetiniek sú tiež veľmi pestré a originálne, tvoria ich maliny, čučoriedky, žltý melón či hrozno. KAROLINE je vskutku krásna a veľkolepá ovocná kytica, ktorá poteší každého oslávenca a spestrí každú párty, svadbu či oslavu. Dostupná je v 3 veľkostiach, M, L a XL.

                         LOLITA LOLITA je milá, veselá kytička veľkosti S, ktorá vás osvieži ananásom, červeným melónom bez jadierok, jahodami, bielym hroznom a čučoriedkami. Niektoré jahody sú poobaľované a ozdobne dekorované čokoládou Callebaut a posýpané farebnou cukríkovou posýpkou. Kytičke dominujú 2 veľké ovocné motýliky, opäť jeden z ananásu a jeden z červeného melóna, ozdobené čokoládou a cukríkovou posýpkou. 

                                                            CHARLOTTECHARLOTTE je názov našej tretej letnej krásky, ktorá je plná letného ovocia a sviežosti. Ovocné kvety z ananásu a melóna sa striedajú s obľúbenými nektarinkami, jahodami, jahodami v čokoláde s posýpkou, bielym a tmavým hroznom, malinami a zelenkavými lístočkami zo sladkého melóna Gália. Jahody si samozrejme ako tradične môžete dopriať nielen v mliečnej, ale i horkej alebo bielej čokoláde, výber závisí od vás. Kytica CHARLOTTE je dostupná v 2 veľkostiach M a L. 

               LUCREZIA LUCREZIA je "fresh" kytica nabitá energiou, sviežimi letnými farbami, odtieňmi zelenej, oranžovej a červenej, v kontraste ktorej krásne vyniká biela čokoláda. Bielou čokoládou sú ozdobne dekorované jahody, avšak pre väčšiu chuť sme ďalšie jahody obalili v horkej alebo mliečnej čokoláde s posýpkou z karamelizovaných orieškov a farebným cukrovým posypom. Kyticu LUCREZIA ďalej dopĺňajú veľké ananásové kvety ozdobne dekorované tmavou čokoládou, oranžové lístky z melóna Cantaloupe, pomaranč a biele hrozno. Užite si leto farebne, originálne a najmä zdravo, so sviežosťou ktorá poteší nielen oči ale i maškrtné jazýčky. Dostupné veľkosti M a L. 

                    MARGARET Slávnostná letná kytica MARGARET zaujme veľkými ananásovo - melónovými kvetmi, ktoré vykúkajú spomedzi množstva sladkých lístočkov melóna Gália, jahôd, tmavého hrozna, mesiačikov pomaranča a jabĺčok. Jahody zaujímavo dekorované čokoládou ako i jabĺčka obalené v čokoláde sa v kytici krásne vynímajú a ponúkajú sladký zážitok navyše. Kto obľubuje sladké tmavé hrozno si taktiež príde na svoje, navyše jeho tmavofialová farba túto kyticu skvele doladí a spestrí. Kytica je vhodná najmä na najrozličnejšie oslavy, svadby, promócie a je dostupná v 2 veľkostiach : "L" 3.000g ovocia a "XL" 3.500 g ovocia.

Verím, že vás naša letná ponuka zaujala a prinesie vám i veľa osviežujúcich chvíľ práve počas horúcich letných dní :) 

 

Prajem vám krásne leto, skvelé dovolenky a najmä veľa slnka,

Ingrid Omelková - Ovoticoo