Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

29.6. Peter a Pavol

Už o pár dní je tu koniec školského roka, a pre všetkých školákov sa začnú letné prázdniny. Svojim obľúbeným pedagógom sa tradične za ich celoročnú trpezlivosť, lásku a starostlivosť odmieňame a vyjadrujeme im vďaku kyticou kvetov.

Chcete však svoju pani učiteľku potešiť niečím naozaj výnimočným a originálnym? Niečím, čo by potešilo nielen jej oči, ale svoju "kyticu" by si mohla aj ochutnať a to doslova ? 

Aby na vás vaša obľúbená pani učiteľka spomínala ešte aj cez prázdniny :), darujte jej výnimočný kvet - a to kyticu, ktorá je pripravovaná z toho najlepšieho čerstvého a šťavnatého ovocia, plného sviežej chuti a vitamínov. 

 

Ovocná kytička v keramickom hrnčeku - LIMITOVANÁ PONUKA

          mdz 

Kytička naaranžovaná v keramickom hrnčeku obsahuje 5 druhov ovocia (min.hmotn.500g) - tri veľké ananásové kvety, jahody, lístočky zo sladkého melóna Cantaloupe, biele a tmavé hrozno. 

POZOR ! Teraz dočasne v limitovanej ponuke za skvelú cenu. 

 

   29.6. Peter a Pavol

Obľúbené meno Peter a Pavol sa vyskytuje takmer v každej rodine, a ak aj vy plánujete tento víkend meninovú oslavu pre svojich "chlapov", prekvapte ich a ohúrte i vašich hostí originálnym a sviežim pohostením.

Ovocnú kyticu ako darček váš oslávenec isto ocení, najmä jej praktické využitie :). Takáto kytica vám veru nezvädne, skôr sa po nej len tak "zapráši" :). Ovocie si môžete dopriať buď bez / alebo s belgickou čokoládou, prípadne s karamelovým alebo čokoládovým topingom.

Kytičku však môžete dať svojmu oslávencovi aj doručiť, a to buď v piatok do práce alebo v sobotu priamo na oslavu. Samozrejme, víkendové kytice si môžete prísť vyzdvihnúť aj osobne k nám na predajňu - Farská 46, Nitra. 

ISABELA                               MARGARET