Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

LILIANA SPECIAL

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€50
Kategória: Ovocné kytice

Ovocná kytica LILIANA patrí medzi naše najobľúbenejšie kytice a už dva roky je i našou najpredávanejšou ovocnou kytičkou. Fascinuje vás najmä svojou krásou a jednoduchosťou zároveň. Preto vznikla i LILIANA SPECIAL, v ktorej sme zážitok z ovocia a vizuálny efekt z kytice ešte viac zintenzívnili a zvýraznili. Striedajú sa v nej svieže čerstvé jahody s hviezdičkami šťavnatého ananásu, biele a tmavé bobule hrozna. Niektoré jahody sme navyše ručne poobaľovali do lahodnej mliečnej belgickej čokolády Callebaut a dekorovali bielou čokoládou. Skutočne úžasný ovocný darček ktorým potešíte najmä dámy, no krásne sa vyníma aj na sviatočnom stole, kde skrášli vaše oslavy či svadby.

Zloženie :

  • jahody
  • ananás
  • hrozno biele
  • hrozno tmavé
  • čokoláda Callebaut

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : L - veľká

Výška : 30 cm

Hmotnosť ovocia : 1,7 kg

 

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

 

 

 

LILIANA SPECIAL