Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

SUSANE

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Veľkosť kytice
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€43 €43 €43 €58 €58 €58 €68 €68 €68 €43 €43 €43 €58 €58 €58 €68 €68 €68 od €43
Kategória: SUSANE

Krásna, pestrá a veľkolepá - to všetko v sebe spája ovocná kytica SUSANE. Zaujímavo krojené ananásovo - hroznové kvety obklopujúce jahodami dopĺňajú pomarančovo sfarbené lístočky melóna Cantaloupe. Sladké tmavé hrozno s jabĺčkami Golden Delicious a jahodami v čokoláde zase vytvárajú v kytici kontrast. A toto všetko skvele podfarbujú polmesiačiky pomaranča. Celá kompozícia tejto kytice je vyvážená, ako do výšky, tak i do objemu. Jej celkový dizajn dotvára aj guľatá keramická nádoba, ktorá je pre SUSANE ako stvorená. Naozaj bohatá a variabilná ovocná kytica, ktorou očaríte a potešíte na každej oslave. Stačí už len pridať vhodné doplnky napr. meno Vášho oslávenca či ovocné číslice, a o zdravý, svieži dezert máte postarané :).

Zloženie :

  • ananás
  • melón Cantaloupe
  • jahody
  • pomaranč
  • jabĺčka Golden Delicious
  • hrozno tmavé
  • čokoláda Callebaut

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : XL - maxi                              Veľkosť : L - veľká                                 Veľkosť : M - stredná 

Výška : 37 cm                                       Výška : 33 cm                                         Výška : 30 cm

Hmotnosť ovocia : 3,1 kg                     Hmotnosť ovocia : 2,5 kg                     Hmotnosť ovocia : 1,8 kg

Na hlavnom obrázku je kytica veľkosti " L ". Na menšom obrázku v bielej nádobe je kytica veľkosti "M" a v zelenej nádobe je kytica veľkosti " XL ".

Doplnky v podobe písmen a číslice nie sú súčasťou kytice.

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.