Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Ovocie v čokoláde

Výber čokolády
Druh ovocia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€0,60 €0,60 €0,60 €0,90 €0,90 €0,95 €0,95 €0,95 od €0,60
Kategória: Ovocie v čokoláde

Krásne a zároveň veľmi chutné a netradičné ovocné pohostenie na oslavy, svadby, večierky či firemné routy, sú i naše ovocné kúsky obalené v pravej belgickej čokoláde. Jednotlivé čerstvé kúsky ovocia sme ručne poobaľovali do pravej belgickej čokolády Callebaut a dozdobili rôznymi chutnými a oku lahodiacimi posýpkami. Či už sú to oriešky, mandľové lupienky, strúhaný kokos, čokoládová ryža, drobné ozdobné cukríky, dekoratívne cukrové perličky, škoricový cukor, kandizované ovocie či ozdobné dekorovanie bielou čokoládou, každý kúsok je skutočne originálny a exkluzívny. Nielen svojím vzhľadom, ale najmä úžasnou chuťou sviežeho ovocia v čokoláde. Každá kombinácia sľubuje inú chuť či príchuť, Vaši hostia budú ovocno-čokoládovou maškrtou jednoducho nadšení. Pripravíte im tak lahodné sviežo-sladké občerstvenie, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. Jednotlivé ovocné kúsky sú poukladané v papierových košíčkoch a naaranžované na zlatých, strieborných či bielych papierových táckach. Krásne nimi doplníte a ozdobíte candy bar, v prípade svadieb, no úžasne vyniknú i na rôznych firemných večierkoch či routoch.

Zloženie : jahody, banány, biele hrozno, Callebaut mliečna čokoláda / horká čokoláda / biela čokoláda, mandľové lupienky, karamelizované oriešky, kokos strúhaný, mak, škoricový cukor, cukrové perličky, čokoládová ryža, cukrové srdiečka.

Veľkosť : objednávka je na jednotlivé kusy ovocia

Alergény : mlieko, sója, orechy, mandle, stopy lepku a vajec

Ovocno-čokoládové kúsky sú uložené v papierových košíčkoch a poukladané na dekoratívnych papierových podnosoch.

Podnos nie je zahrnutý v cene ovocia.

Doobjednať k ovociu v čokoláde si môžete aj dekoratívny 3 poschodový stojan zlatej či striebornej farby, ktorý vynikne na každej oslave. 

 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut horká 54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov. Alergény sú označené tučným písmom. 

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).,čokoládová ryža Zloženie:cukor,kakaová hmota,kakaový prášok so zníženým množstvom tuku,glukózový sirup,emulgátor(lecitíny),protihrudkovacia látka(mastenec).Alergény sú označené tučným písmom.

Horká čokoláda strúhaná, kakaová sušina najmenej 50%.Zloženie: kakaová hmota,cukor,kakaové maslo,emulgátor:lecitíny.Môže obsahovať mlieko a orechy.

Škoricový cukor Zloženie : cukor, mletá škorica 11 %. Môže obsahovať obilniny obsahujúce lepok, mlieko, vajcia a orechy. Alergény sú označené tučným písmom.   

Cukrovinka-cukrové srdiečka červené, Zloženie: cukor(84%),ryžová múka,olej z ryžových otrúb,zemiakový škrob,aróma,farbivá:E101,E120.Alergény sú označené tučným písmom.