Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

OVOCNÉ MIX - ŠPÍZY

Druh ovocia
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€1,20 €1,40 od €1,20
Kategória: Svadby

Perfektná alternatíva " niečoho sladkého ", to sú naše Ovocné mix - špízy. Farebná pestrá palička plná sviežeho, zdravého a zachladeného ovocia ! Vychutajte si postupne jej jednotlivé kúsky ovocia, kombinácií mix - špízov je naozaj veľa. Skutočne ideálne ľahké a zdravé občerstvenie bez zbytočných kalórií. Navyše krásne vyzerajú, sú pestré a farebné, jednoducho na zjedenie :). Svojim hosťom ich môžete buď naaranžovať na tácku alebo Vám ich jednoducho naaranžujeme do nádoby v podobe veľkej jedlej kytice. Tá je naozaj impozantná, pretože jej priemer dosahuje cca 50 cm. Úžasne preto vynikne na najrozličnejších oslavách či večierkoch, kde sa vďaka explózii farieb stáva naozaj neprehliadnuteľnou. V prípade svadieb krásne doplní candy bar, či už samotná alebo v kombinácii s čokoládovou fontánou.  

Zloženie : nakrájané kúsky ovocia mix - jahody, ananás, pomaranč, melón Gália, melón Cantaloupe, žltý melón, hrozno biele, hrozno tmavé, kiwi, hrušky, melón červený vodový, marhule, nektarinky.

Veľkosť : M - 25 cm špíz / 70 g hmotnosť ovocia

                 L - 30 cm špíz / 100 g hmotnosť ovocia

Na hlavnom obrázku je naaranžovaná kytica z 50 mix - špízov / 2 druhy - veľkosti "M".

KERAMICKÁ NÁDOBA / TÁCKA NIE SÚ SÚČASŤOU OBJEDNÁVKY : ak si prajete ovocné mix - špízy naaranžovať ako kyticu, keramickú nádobu je nutné si doobjednať.

Ak si ich však neprajete aranžovať ako kyticu, špízy dodávame poukladané na plastovej tácke.