Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Detská kytica Flipper

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€29

Veselá kytička pre deti s názvom "Flipper" je skutočne milý a veselý darček, ktorým potešíte nielen deti. Zamaškrtia si v nej okrem 4 banánových delfínov i na sladučkých červených jabĺčkach odrody Evelina obalených v čokoláde, jahodách v čokoláde i bez nej, tmavom hrozne a ananásových kvetinkách v ktorých stredoch sú čučoriedky. Čokoládu si opäť možete zvoliť, deti ľúbia najmä mliečnu ale zaujímavo v kytici pôsobí aj mix čokolád. Váš malý oslávenec si aj s kamarátmi isto príde na svoje a navyše sa všetci dobijú i energiou zo sviežeho čerstvého ovocia plného vitamínov :).

Zloženie :

  • banány
  • jahody
  • jablká červené Evelina
  • ananás
  • hrozno tmavé
  • čučoriedky
  • čokoláda Callebaut mliečna / horká / biela

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : S  

Výška : 26 cm

Hmotnosť ovocia : 1.000 g

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.