Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

HAPPY KYTICA

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€23
Kategória: HAPPY KYTICA

Veselá a optimistická, taká je naša HAPPY KYTICA. Potešíte a urobíte ňou radosť isto každému, veď kto by sa len pri nej mračil :). Okrem rozjasňujúceho a vysmiateho slniečka z ananásu, upúta i čokoládový motýlik ozdobený drobnými cukrovými perličkami a rôznorodé kvetinky. Niektoré dekorované čokoládou, rovnako ako aj zopár jahôd. Tie sú obalené buď len v čokoláde, alebo aj v kokose. Okrem nich si však pochutíte aj na melóne Gália v podobe lístočkov, tmavom hrozne a pomaranči. Naozaj rôznorodá zmes farieb, chutí, kombinácií a tvarov. Už sa len do nej pustiť !

Zloženie :

  • ananás
  • jahody
  • melón Gália
  • hrozno tmavé
  • pomaranč
  • čokoláda Callebaut
  • kokos
  • cukrové perličky

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : S - malá

Výška : 23 cm

Hmotnosť ovocia : 800 g

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).

 

HAPPY KYTICA video