Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Jahodová lady Duo

Výber čokolád
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€25 €25 €27 €25 €27 €27 od €25
Kategória: Bonboniéry

Jahodová lady Duo - ako to už názov predpovedá, vám prináša zážitok z dvoch druhov belgických čokolád. Sami si vyberáte ktoré dve čokolády najviac preferujete, a tie sú v tejto unikátnej jahodovej bonboniére skombinované. Samozrejme, každá jahôdka je iná vďaka posýpkam - karamelizovaným orieškom alebo kokose, či zdobením kontrastnou čokoládou. Bonboniéra tak pôsobí pestro a zaujímavo, ako chuťovo tak i  svojím vzhľadom.

Jahodovou lady Duo zaiste potešíte ako ženu tak i muža, k sviatku, k výročiu alebo ju môžete dať poslať ako malé poďakovanie niekomu, na kom vám záleží. Stačí pridať už len krásne venovanie ...

Krabička je zlatej alebo striebornej farby, previazané stuhou.

Zloženie :

  • jahody
  • belgická čokoláda Callebaut mliečna, biela, horká, ruby
  • karamelizované oriešky
  • kokos                                                        

Veľkosť : NORMAL - 15 kusov

Hmotnosť : 420 g 

Alergény : mlieko, sója, orechy

 

Produkt môže obsahovať alergény. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,čokoláda Callebaut horká 54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.,čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.,čokoláda Callebaut  ruby 47,3%, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené odstredené mlieko,plnotučné mlieko,kakaová hmota,emulgátor:sójový lecitín,kyselina:kyselina citrónová;prírodná vanilková príchuť.Minimálny obsah kakaa 47,3%.,Krokant z lieskových orechov Zloženie :cukor, 20% sekané jadrá lieskových orechov,kokos strúhaný. Alergény sú označené tučným písmom.