Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Rubínová lady

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€17 €27 od €17
Kategória: Bonboniéry

Ochutnali ste už niekedy ruby čokoládu ? Ak nie, určite ju vyskúšajte :). Jej tajomstvo spočíva v úplne novej čokoládovej chuti a farbe, ktoré vzišli z rubínového kakaového bôbu - bez pridania akýchkoľvek farbív alebo ovocných aróm. Jedinečnú rubínovú farbu a chuť intenzívnej ovocnosti zažijete i v našej novej bonboniére Rubínovej lady. Objavíte v nej spojenie úžasnej chuti ruby čokolády a bielej čokolády Callebaut s čerstvými sladučkými jahodami a jemne ladenými posýpkami / ružové a strieborné cukrové perličky, srdiečka / i ozdobné dekorovanie bielou čokoládou.

Rubínová bonboniéra je darčekom pre všetky dámy, ženy, dievčatá, pretože v nej krásne vynikne ružová farba čokolády v kombinácii s bielou čokoládou, i jemné odtiene ružovej, bielej a červenej farby z dekoratívnych posýpok. Bonboniéra je zabalená do krabičky striebornej alebo zlatej farby a previazaná stuhou.   

Zloženie :

  • jahody
  • belgická čokoláda Callebaut ruby, biela 
  • farebný cukrový posyp- ružový, strieborný
  • cukrové srdiečka- červené                                                        

Veľkosť : NORMAL - 15 kusov

Hmotnosť : 420 g 

Alergény : mlieko, sója, pšenica

 

Veľkosť : MINI - 9 kusov

Hmotnosť : 270 g 

Alergény : mlieko, sója, pšenica

 

Produkt môže obsahovať alergény. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%., čokoláda Callebaut  ruby 47,3%, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené odstredené mlieko,plnotučné mlieko,kakaová hmota,emulgátor:sójový lecitín,kyselina:kyselina citrónová;prírodná vanilková príchuť.Minimálny obsah kakaa 47,3%., cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).,Dekor mix ružový, Zloženie:cukor,dextróza,ryžová múka,glukózový sirup,pšeničný škrob, modifikovaný škrob,kakaové maslo,škrob,potraviny s farbiacim účinkom(koncentrát z reďkvy,sladkých zemiakov,požltu farbiarskeho,citrónu,červenej repy,jabĺk a čiernych ríbezlí),rastlinný tuk palmový,farbivá/oxid titatničitý,oxidy a hydroxidy železa),leštiace látky/šelak,včelí vosk),zahusťovadlo(tragant),rastlinný olej kokosový,jedlá soľ, aróma,kyselina(kyselina citrónová),protihrudkovacia látka(mastenec).,Cukrovinka-cukrové srdiečka červené, Zloženie: cukor(84%),ryžová múka,olej z ryžových otrúb,zemiakový škrob,aróma,farbivá:E101,E120.Alergény sú označené tučným písmom.