Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Ovocná čokoláda so srdiečkami

Druh čokolády
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€12
Kategória: Čokolády

Sladučké jahody, šťavnaté čučoriedky a bobule bieleho hrozna sme zaliali lahodnou belgickou čokoládou Callebaut, dozdobili bielou čokoládou a posýpali cukrovými srdiečkami. Čokoláda so sviežim ovocím prináša jedinečný zážitok nielen z jej chuti ale i vzhľadu a vône. Ak ju raz ochutnáte,  zaraz sa o tom presvedčíte sami. Naša ovocná čokoláda je úžasnúm darčekom nielen na Valentína, či ku dňu matiek. Srdiečkovou čokoládou jednoducho dáte svojim blízkym či priateľom najavo vašu náklonnosť a lásku. Druh čokolády máte opäť na výber, horká belgická má obsah 54,5% kakaa, mliečna 33,6% a biela 28%. Potešte výnimočnou čokoládou výnimočných ľudí, na ktorých vám záleží ....  

Zloženie : 

  • jahody
  • hrozno biele
  • čučoriedky
  • cukrové srdiečka
  • čokoláda Callebaut - mliečna/horká/biela 

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : 16 x 8 cm

Hmotnosť : 170 g

Čokoláda je darčekovo zabalená do krabičky.

 

Produkt môže obsahovať alergény.

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut horká 54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.   

Cukrovinka-cukrové srdiečka červené, Zloženie: cukor(84%),ryžová múka,olej z ryžových otrúb,zemiakový škrob,aróma,farbivá:E101,E120.Alergény sú označené tučným písmom.