Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

+ čokoláda naviac

Výber čokolády
Druh ovocia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€4,90 €4,90 €4,90 €4,90 €4,90 €4,90 €3,90 €3,90 €3,90 od €3,90
Kategória: + čokoláda naviac

Vychutnajte si svoju ovocnú kyticu ešte viac, a doprajte si čokoládu navyše na šiestich ( alebo 8 ) kúskoch ovocia. Stačí si vybrať konkrétne ovocie, ktoré obľubujete, a my Vám ho ručne poobaľujeme do čokolády, podľa Vášho výberu - mliečna, horká, biela. Môžu to byť jahody, jabĺčka alebo bobule hrozna. Ak máte radi pestrosť, zaujímavo, ako chuťovo tak i vzhľadovo pôsobí i mix čokolád v ovocnej kytici. Vyskúšajte a uvidíte :).

Zloženie : čokoláda Callebaut mliečna/ horká/ biela

Alergény : mlieko, sója

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.