Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

VALENTINE

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€36
Kategória: Ovocné kytice

Ovocná kytica VALENTINE je kytička plná sladkých šťavnatých jahôd, ktoré sa v kombinácii s bielou farbou žltého melóna úžasne vynímajú. Niektoré jahody sme navyše ručne poobaľovali do bielej čokolády a ozdobili dvomi druhmi posýpok, ktoré sú farebne taktiež v kontraste. Vychutnáte si tak jahody v bielej čokoláde ozdobenú mandľovými lupienkami, alebo jahody v čokoláde s červenými cukrovými srdiečkami. Ak však dávate prednosť mliečnej alebo horkej čokoláde, samozrejme aj v tejto kombinácii vám vieme VALENTINE naaranžovať. Kytička pôsobí zamilovane i veselo zároveň, je plná energie a sviežosti. Ideálny darček nielen na Valentína alebo Deň matiek, ale pre dámy i k výročiu či k sviatku.

Zloženie :

  • jahody
  • žltý melón
  • čokoláda Callebaut
  • mandľové lupienky
  • cukrové srdiečka

Alergény : mlieko, sója, mandle

Veľkosť : M - stredná

Výška : 27 cm

Hmotnosť ovocia : 1,1 kg  

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Cukrovinka-cukrové srdiečka červené, Zloženie: cukor(84%),ryžová múka,olej z ryžových otrúb,zemiakový škrob,aróma,farbivá:E101,E120;