Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Ovocná kytička TUČNIAK

Druh čokolády
Ovocné číslice GRÁTIS
Variant keramiky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39
Kategória: Ovocné kytice
Tučniak removebg preview
Novinka Tip

Tak touto ovocnou kytičkou zaiste vykúzlite úsmev na tvári a nadšenie z darčeka nielen u detí :). Veselé keramické nádoby v tvare tučniaka alebo psíka vás pobavia, šťavnaté ovocie v nich naaranžované zase vyskúša vaše chuťové poháriky. Deti si pochutia na 6 druhoch ovocia, v kytičke krásne vyniknú biele lístočky sladučkého žltého melóna ktoré sa striedajú s jahodami. Ďalej si deti pochutia na bielom hrozne, ananásových kvetinkách a čučoriedkach. Neprehliadnuteľné sú i hrušky zdobené belgickou čokoládou podľa vášho výberu no a samozrejme nesmú chýbať ani jahody obalené do čokolády. Kytička je krásnym darčekom pre deti nielen k sviatku, no zaiste ňou svoju ratolesť potešíte i na deň detí alebo ňou môžete pripraviť zdravé pohostenie pre kamarátov do škôlky. 

Kytička je k dispozícii v dvoch variantoch nádob - Tučniak alebo Psík.

Video k produktu nájdete TU.

 

Zloženie : 

  • melón žltý
  • jahody
  • ananás
  • hrozno biele
  • hrušky
  • čučoriedky
  • čokoláda Callebaut / biela, mliečna, horká /

Alergény : mlieko, sója                                     

Veľkosť : M                               

Výška : cca 26 cm               

Hmotnosť ovocia : 1.200 g

 

Na hlavnom obrázku je kytica veľkosti M.

 

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť.

Produkt môže obsahovať alergény.

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.