Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

NIKA

Výber čokolády
GRÁTIS ! ovocné číslice k narodeninám
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€23
Kategória: Ovocné kytice

NIKA je malá ovocná kytička plná sladkých šťavnatých jahôd, ozdobných guľôčok a lístočkov zo žltého melóna a bieleho hrozna. Vďaka kontrastu červenej a bielej farby ovocia, a dekorovaním niektorých jahôd čokoládou kytička pôsobí zaujímavo a efektne. Taktiež biele ovocné guľôčky povykrajované zo žltého melóna sa v kytičke krásne vynímajú, a celkovú kompozíciu dopĺňa i nádoba sviežej farby. Potešiť ňou môžete ako ženu, tak i muža. Milý a chutný darček pre 1 až 2 osoby, či už k sviatku, na Valentína alebo keď chcete urobiť drobnú radosť niekomu, na kom vám záleží. 

Zloženie: 

  • jahody
  • žltý melón 
  • biele hrozno
  • čokoláda Callebaut

Alergény : mlieko, sója

Veľkosť : S - malá

Výška : 23 cm

Hmotnosť ovocia : 700 g

Tvar a farba nádoby sa môžu líšiť

Produkt môže obsahovať alergény. 

Ovocná kytica obsahuje bambusové špajdle, preto manipulujte s nimi opatrne. 

Čokoláda Callebaut horká54,5%,Zloženie:kakaová masa,cukor,kakaové maslo,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 54,5%.Môže obsahovať mlieko.Certifikovaný HALAL.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.