Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

ANANÁS-MANDARÍNKA VRECÚŠKO

€6,90
Kategória: Bonboniéry

Vyskúšali ste už niekedy kombináciu šťavnatej čerstvej mandarínky s čokoládou ? Ešte nie ? Potom je naše ananásovo-mandarínkové ovocné vrecúško pre vás ako stvorené. Pochutíte si na 3 ananásových hviezdičkách obalených v belgickej čokoláde s chutnými posýpkami a 3 mandarínkach v čokoláde s posýpkami. Originálny darček nielen na Mikuláša :). Koho ním potešíte ?

Zloženie : ananás, mandarínky, mliečna čokoláda Callebaut, biela čokoláda Callebaut, sekané mandle, kokosová múčka, ozdobné cukrové perličky, čokoládová ryža, mak.

Veľkosť : MINI - 6 ovocných kúskov

Hmotnosť : 120 g

Alergény : mlieko, sója, orechy

 

Čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma: prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.Alergény sú označené tučným písmom. 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,Alergény sú označené tučným písmom.

Cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).