Donáška Nitra, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Banskobystrický kraj

Sladká lady

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€25 €35 od €25
Kategória: Sladká lady

Čo v sebe ukrýva naša Sladká lady ? Sladučké jahody v mliečnej čokoláde, šťavnaté hrušky v mliečnej čokoláde a bobule hrozna v mliečnej čokoláde. Všetky sú samozrejme dekorované rozličnými chutnými a lahodnými posýpkami, ktoré spolu so sviežim ovocím a čokoládou tvoria rôzne variácie a kombinácie chutí. Pokochať sa však môžete aj ich vzhľadom, navyše všetky kúsky ovocnej bonboniéry sú uložené do darčekovej zlatej alebo striebornej krabičky. Výnimočný a exkluzívny darček, ktorým zabodujete u každého. 

Zloženie : jahody, hrušky, biele hrozno, mliečna čokoláda, biela čokoláda, mleté orechy, kokosová múčka, kandizované ovocie, cukrové perličky.

Veľkosť : NORMAL - 15 ovocných kúskov

Hmotnosť : 430 g

Alergény : mlieko, sója, orechy

 

Veľkosť : MAXI - 25 ovocných kúskov

Hmotnosť : 690 g

Alergény : mlieko, sója, orechy 

Čokoláda Callebaut mliečna, Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,kakaová masa,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 33,6%.Certifikovaný HALAL.,čokoláda Callebaut biela,Zloženie:cukor,kakaové maslo,sušené plnotučné mlieko,emulgátor:sójový lecitín,aróma:prírodná vanilka.Minimálny obsah kakaa 28%.,kokos strúhaný,cukrové perličky(cukor,modifikovaný kukuričný škrob,rastlinný tuk,glukózový sirup,polevové činidlo(talk),farbivá(karmín,brilantná modráFCF,koncentráty z citróna a svetlice).Alergény sú označené tučným písmom.